Fotel WARRIOR z wizytą u CDX

Niedawno rozpoczęliśmy pewien cykl w naszym życiu, a mianowicie podróże po całym kraju, które systematycznie planujemy kontynuować! Tym razem przyszła kolej na odwiedziny z wizytą u CDX’a, której dumnie podjął się jeden z naszych reprezentantów – fotel IMBA WARRIOR.

Przygoda WARRIORA zaczęła się od podróży w wygodnym opakowaniu, a już po kilku godzinach stanął pod drzwiami CDX’a. Szybkie zapoznanie się, uniesienie do góry i mamy to! – pierwsza próba za nami, upadek z wysokości – jednak o nic nie musimy się martwić, ponieważ jesteśmy pewni naszej jakości! Fotele gamingowe IMBA to przede wszystkim wytrzymałość. Każdego dnia rozsyłamy kolejne egzemplarze, które pod wieczór przekazujmy firmie kurierskiej, a my śpimy spokojnie, ponieważ znamy ich trwałość i mamy pewność, że nic podczas podróży nie jest w stanie im zagrozić.

Zachęcamy do obejrzenia recenzji, a już po pięciu minutach poznamy zdanie naszego drobiazgowego testera, który finalnie wydaje się być bardzo zadowolony z wizyty naszego WARRIORA. My natomiast pozwolimy sobie wypunktować to na co CDX zwrócił szczególną uwagę i za co pochwalił nasz fotel:

  • Łatwość złożenia
  • Regulacja podłokietników
  • Wygodne poduszki
  • Jakość wykonania
  • Desing – wygląd
  • Gwarancja produktu
  • Cena

Przygoda dobiegła do końca, my jesteśmy usatysfakcjonowani z kolejnego zdobytego doświadczenia, jednak na nim nie poprzestajemy. Planujemy już kolejne trasy i szanse wykazania się dla pozostałych modeli z naszej oferty. Ruszamy z wielką ekspansją na rynek krajowy!

PodobneWPISY
Wspólna historia e-sportu i foteli gamingowych

Wspólna historia e-sportu i foteli gamingowych

Czy zadaliście sobie kiedyś pytanie, w którym momencie dokładnie narodził się e-sport? A może udało Wam się dostrzec zależność między rozwojem sportu elektronicznego i fotelami gamingowymi?

obserwuj nas na instagramie