VideoTesty sprawdzają: IMBA WARRIOR czy fotel biurowy?

W jednym z wpisów na naszym blogu zaprezentowaliśmy Wam różnicę między fotelami: gamingowym i biurowym. Jednak, teoria wciąż jest tylko teorią – jak sprawy mają się w praktyce? Naszym zdaniem, o wiele łatwiej będzie pokazać Wam odrębność tych dwóch produktów za pomocą odpowiednich testów, stawiając dwa produkty obok siebie. Te przeprowadziła dla nas ekipa z kanału VideoTesty. Żeby właściwie przedstawić Wam fotel gamingowy IMBA WARRIOR, omówili wszystkie jego funkcje, a nawet poddali bezlitosnej próbie.

Aleksander z VideoTestów docenił fotel gamingowy IMBA WARRIOR za wiele cech, których nie posiada jego fotel biurowy. Nie spoilerując treści materiału: jedną z najważniejszych dla niego zalet jest szeroki wachlarz dostępnych regulacji. Chociaż WARRIOR jest jedną z podstawowych wersji fotela, co oznacza, że ma on mniej funkcji niż pozostałe modele, jego możliwości przy stanowisku pracy Aleksandra okazały się wystarczające i zadowalające. IMBA zaskarbiła sobie jego sympatię wygodą w dostosowaniu fotela do jego potrzeb: wysokości biurka, wzrostu, ułożenia pleców oraz dostępnego wariantu odchylenia, czego zabrakło mu w siedzeniu biurowym.

Nie oznacza to jednak, że test dla IMBY nie był wymagający. Zostaliśmy surowo sprawdzeniu pod kątem zapewnień o stabilności konstrukcji, a także jakości wykonania kółek. Uchylamy rąbka tajemnicy i z radością i dumą oznajmiamy, że fotel dla graczy WARRIOR nie przestraszył się ciężkich egzaminów i udowodnił, że jakość produktów z rodziny IMBA nie jest jedynie marketingowym chwytem, a stuprocentową gwarancją. 

Jeżeli wciąż nie jesteście pewni różnicy między tymi dwoma produktami, a przed zakupem chcielibyście zobaczyć, jak IMBA prezentuje się w warunkach domowych – zachęcamy Was do obejrzenia materiału przygotowanego przez VideoTesty. Powinien on rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości co do wyboru fotela, jeżeli jeszcze nie zrobiły tego nasze wpisy.  Zachęcamy również do zostawienia kciuka w górę pod filmem, dla ekipy kanału za przygotowanie materiału oraz subskrypcji, jeżeli poszukujecie rzetelnego źródła informacji o różnego rodzaju sprzętach.

PodobneWPISY

obserwuj nas na instagramie