Pomoc

Chcemy aby zakupy w naszym sklepie przebiegały w przyjemnej atmosferze, a Państwo byli zadowoleni z oferowanych usług oraz produktów. Nasz zespół jest zawsze gotowy udzielić Państwu pomocy i odpowiedzieć na pytania dotyczące foteli IMBA. Oferujemy pomoc w zakresie wybrania idealnego fotela, dopasowanego idealnie do konkretnych potrzeb jego przyszłego użytkownika.

Fotel zostanie wysłany w 24 godziny; w przypadku przedsprzedaży – w terminie podanym na stronie produktu. Fotel zakupiony do godziny 12.00 zostanie wysłany tego samego dnia.

Aby złożyć reklamację należy wypełnić reklamacyjny z załączonymi zdjęciami uszkodzeń fotela na adres: sklep@imbaseat.com

Fotele IMBA objęte są 2-letnią gwarancją.

Tak, Klient może zwrócić fotel w ciągu 30 dni od daty dostarczenia fotela, bez podania powodu. Dotyczy to tylko foteli, które nie noszą śladów użytkowania.

Tak, zapewniamy możliwość wymiany fotela w ciągu 30 dni od daty jego dostarczenia. 

Najlepiej będzie zrobić to ściereczkami do tapicerki.

Tapicerka foteli IMBA wykonana jest z wytrzymałej i łatwej w czyszczeniu ekoskóry.

Każdy z naszych foteli wyróżnia się funkcjami, w tym systemami regulacji. Możliwości każdego z nich można znaleźć pod tym linkiem: https://imbaseat.com/k/fotele-gamingowe/

Płatności można dokonać przez przelew bankowy, serwis Przelewy24 lub z prywatnego konta w serwisie PayPal. Płatność za pobraniem przekazywana jest kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Tak, poduszki można regulować w górę i w dół. Zagłówek montowany jest na gumę, a poduszka lędźwiowa posiada pasy z klamrą.

Przesyłka kurierska – bezpłatnie. Przesyłka kurierska za pobraniem – 10 zł.

Nie. Jednak nasz zespół chętnie odpowie na Państwa pytania: http://imbaseat.com/kontakt

Kółeczka w fotelach IMBA są kauczukowe, aby nie rysowały podłogi.

Tak, oparcie każdego z foteli można regulować do pozycji leżącej (90-180 stopni), każdy model również umożliwia blokadę fotela w tej pozycji.

Poduszka lędźwiowa w fotelach IMBA jest wykonana z materiału, które dopasuje się do kręgosłupa użytkownika.

Przed zakupem fotela polecamy zapoznać się z wymiarami wybranego modelu.

Niestety na tę chwilę nie ma takiej możliwości.

Przykro nam, nie ma takiej możliwości.

Fotel nie musi zostać odesłany.  W zależności od typu uszkodzenia – wyślemy konkretną część lub fotel.

Tak, instrukcje będą do pobrania na stronie http://imbaseat.com/. Instrukcja w wersji papierowej jest dołączona do fotela.

Wymiary można znaleźć w specyfikacjach foteli, w zakładce Produkty dostępnej pod tym linkiem: https://imbaseat.com/k/fotele-gamingowe/

Napisz do nas!

    obserwuj nas na instagramie