Fotel Rogue jako kolejny reprezentant!

Tym razem postawiliśmy na kolejny fotel z naszej drużyny – Rogue, który pojechał spotkać się z Pavlem i przedstawić mu swoją jakość!

W dzisiejszym odcinku odwiedziliśmy sympatycznego gracza i streamera oraz wystąpiliśmy na jego kanale. Mowa oczywiście o Pavle. Jak dobrze wiemy, posiada on już swoją ekipę przyjaciół z którymi systematycznie gra i stremuje, natomiast nasz Rogue będzie próbował dołączyć do ich teamu.

Pavel podzielił się swoją opinią i wypunktował dla Was elementy charakteryzujące nasz fotel gamingowy. Do najważniejszych zostało zaliczone:

  • wygoda na którą wpływają poduszki pod odcinek szyjny i lędźwiowy
  • regulowane podłokietniki w każdej płaszczyźnie
  • oparcie wykonane z pianki odpornej na zniekształcenia
  • gumowane kółka oraz stabilna podstawa
  • funkcja bujania oraz możliwość rozłożenia do pozycji leżącej

Pavel obiecał również, że pochwali się po paru miesiącach dokładniejszym wynikiem jak sprawuje się nasz fotel. My jesteśmy pewni i wiemy już dziś co usłyszymy, ale oczywiście czekamy z niecierpliwością!

PodobneWPISY
Jaki wybrać fotel do pracy zdalnej?

Jaki wybrać fotel do pracy zdalnej?

Od rozpoczęcia pandemii spora ilość osób wylądowała w domach i rozpoczęła pracę zdalną. Jak czas pokazał, da się prowadzić taką pracę, w dodatku wygodniej i efektywniej.

Jaki fotel gamingowy dla dziewczyny?

Jaki fotel gamingowy dla dziewczyny?

W świecie gamingu od lat istnieje stereotyp, że gry komputerowe przeznaczone są tylko dla płci męskiej. Dziewczyny, które trafiają na serwer często są przejawem zachwytu i zaskoczenia u graczy.

Najważniejsze e-sportowe wydarzenia w Polsce

Najważniejsze e-sportowe wydarzenia w Polsce

E-sport w Polsce kwitnie, a naszych rodaków zobaczyć można na światowej scenie w praktycznie każdej popularnej grze sieciowej, jak League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive czy StarCraft 2.

obserwuj nas na instagramie