Fotel Rogue jako kolejny reprezentant!

Tym razem postawiliśmy na kolejny fotel z naszej drużyny – Rogue, który pojechał spotkać się z Pavlem i przedstawić mu swoją jakość!

W dzisiejszym odcinku odwiedziliśmy sympatycznego gracza i streamera oraz wystąpiliśmy na jego kanale. Mowa oczywiście o Pavle. Jak dobrze wiemy, posiada on już swoją ekipę przyjaciół z którymi systematycznie gra i stremuje, natomiast nasz Rogue będzie próbował dołączyć do ich teamu.

Pavel podzielił się swoją opinią i wypunktował dla Was elementy charakteryzujące nasz fotel gamingowy. Do najważniejszych zostało zaliczone:

  • wygoda na którą wpływają poduszki pod odcinek szyjny i lędźwiowy
  • regulowane podłokietniki w każdej płaszczyźnie
  • oparcie wykonane z pianki odpornej na zniekształcenia
  • gumowane kółka oraz stabilna podstawa
  • funkcja bujania oraz możliwość rozłożenia do pozycji leżącej

Pavel obiecał również, że pochwali się po paru miesiącach dokładniejszym wynikiem jak sprawuje się nasz fotel. My jesteśmy pewni i wiemy już dziś co usłyszymy, ale oczywiście czekamy z niecierpliwością!

PodobneWPISY
Przewaga fotela gamingowego nad biurowym

Przewaga fotela gamingowego nad biurowym

Spór na temat przewagi fotela gamingowego nad klasycznym siedzeniem biurowym trwa od dawna, i nawet ostatnia popularność sprzętu dla graczy nie do końca satysfakcjonuje jego przeciwników.

Wspólna historia e-sportu i foteli gamingowych

Wspólna historia e-sportu i foteli gamingowych

Czy zadaliście sobie kiedyś pytanie, w którym momencie dokładnie narodził się e-sport? A może udało Wam się dostrzec zależność między rozwojem sportu elektronicznego i fotelami gamingowymi?

obserwuj nas na instagramie