Jaki wybrać fotel do pracy zdalnej?

Od rozpoczęcia pandemii spora ilość osób wylądowała w domach i rozpoczęła pracę zdalną. Jak czas pokazał, da się prowadzić taką pracę, w dodatku wygodniej i efektywniej. Coraz więcej osób decyduje się na pozostanie w domu i wykonywanie działań właśnie z miejsca zamieszkania.

Pojawił się jednak inny problem, bowiem duża ilość pracowników nie posiadała prawidłowych krzeseł do pracy w domu, przez co skarżyła się na bóle pleców. Można oczywiście zakupić fotel ergonomiczny, jednak my wychodzimy naprzeciw – wybierz fotel gamingowy! Jeśli zastanawiasz się, czy lepszy fotel ergonomiczny czy gamingowy, to sprawdź nasz artykuł na blogu. My jednak pozostajemy przy tematyce pracy, więc w dzisiejszym artykule powiemy Wam, jaki fotel gamingowy do pracy zdalnej powinniście wybrać! Zapraszamy na materiał.

 

Fotel gamingowy do pracy zdalnej i grania

Zapewne rozważacie wybór fotela gamingowego do pracy głównie dlatego, że jesteście również gamerami, którzy po pracy przesiadują sporo czasu przy swoich ulubionych grach. Nikt lepiej Wam nie pomoże jak sami gracze, którzy znają się też fotelach! Zapewne wiesz, jak uciążliwe może być granie na zwykłym plastikowym krześle, a co dopiero taborecie. Nie chcesz przecież w domu też pracować na czymś takim! Aby podnieść komfort zarówno podczas pracy zdalnej i grania, zdecyduj się na fotel gamingowy. Dzięki specjalnym poduszkom są wygodniejsze, a dodatkowo nie odczuwasz tak długich godzin spędzonych przy biurku. Po użytkowaniu takiego mebla zauważysz różnicę nawet w swoim samopoczuciu!

 

Dlaczego właśnie fotel dla graczy a nie zwykły?

Tutaj plusów jest naprawdę sporo, które przemawiają za tym, że fotel gamingowy do pracy zdalnej jest najlepszą opcja. Mamy tutaj naprawdę dobrą stabilizację pleców, która jest istotnym problemem każdej osoby, która wykonuje pracę siedzącą. Ogromna ilość osób ćwiczy i chodzi do specjalistów, aby nieco polepszyć stan swoich pleców. Fotele gamingowe wpływają jednak pozytywnie na tą część ciała, dzięki czemu zmniejszamy nacisk, są bardziej stabilne, a dodatkowo możemy się odprężyć. Warto też wspomnieć o funkcjonalności takiego rozwiązania, dzięki któremu podczas pracy możemy się nawet położyć!

 

Cena takiego rozwiązania

Zapewne domyślasz się, że fotel gamingowy do pracy zdalnej będzie znacznie droższy niż zwykłe, klasyczne krzesło. Nie możemy się nie zgodzić, jednak warto zwrócić uwagę, że lepiej zapłacić więcej, a dostać sprzęt wyższej jakości. Nie mówimy tylko o funkcjonalności czy wpływowi na plecy, ale ogólnej budowy takiego mebla. Poprzez zastosowanie specjalnych pianek i poduszek nasze ciało będzie mniej napięte podczas pracy, będziemy mogli się odprężyć i lepiej pracować, a co za tym idzie, będziemy mieć lepszy nastrój po skończonej pracy. Warto też zaznaczyć, że właśnie dzięki tej wygodzie po zakończonej robocie nadal mamy ochotę siedzieć w fotelu i grać w nasze ulubione tytuły. Nie musisz z nich przecież rezygnować, skoro możesz cieszyć się nimi na co dzień. Dodatkowo, płacąc kilkaset złotych więcej jesteśmy pewni, że nasz fotel wytrzyma więcej czasu, nie będzie się niszczył i wystarczy nam na lata. To bezdyskusyjny fakt!

 

Który model wybrać?

Już wiecie jakie są plusy takiego rozwiązania, czym się kierować, więc warto wspomnieć nieco o konkretnych modelach. Jeśli cenicie sobie wygodę o której wspominaliśmy, warto rozważyć zakup IMBA Hunter, który nie dość, że jest mega wygodny, to jeszcze świetnie wygląda. Mówiliśmy też o funkcjonalności, którą na pewno zaoferuje Wam krzesło IMBA Priest Red.

Nadal Ci mało?! No dobra, to może coś uniwersalnego, co łączy w sobie wszystkie te punkty które zaprezentowaliśmy wcześniej? Tutaj na tronie siedzi nie kto inny, jak IMBA King! Pięknie wykonany, stylowy, wytrzymały, a w dodatku wygodny, czyli wszystkie aspekty, jakie powinien posiadać fotel gamingowy do pracy zdalnej! Wszystkie te fotele zamówisz na naszej stronie.

PodobneWPISY
Poznań Game Arena 2021

Poznań Game Arena 2021

PGA 2021, czyli gamingowe targi odbywające się w dniach 22-24 października 2021 roku już się rozpoczęły! Czym jest wydarzenie PGA i dlaczego warto w nim uczestniczyć, postaramy się wyjaśnić w poniższym artykule.

Jaki prezent kupić dla gamera?

Jaki prezent kupić dla gamera?

Gaming z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów. Oczywiście im więcej ludzi w społeczności, tym ciekawsze produkty pojawiają się na rynku.

Fotel HUNTER w TechnoStrefie

Fotel HUNTER w TechnoStrefie

Kontynuujemy kolejne nasze przygody, występując tym razem na kanale, który jest bardzo dobrze zorientowany w najnowszych technologiach!

obserwuj nas na instagramie