HANDBALL 21

Wzięliśmy udział w klubowych rozgrywkach w grze Handball 21.

Uczestnikami turnieju byli zawodnicy zespołu piłki ręcznej Grupa Azoty SPR Tarnów. Udział wzięło szesnastu zawodników, a sam turniej podzielony został na 3 szczeble, rozpoczynając rozgrywki od 1/8 finału. Każdy z graczy posiadał dowolność przy wyborze zespołu, którym grał przez cały turniej. Emocje towarzyszyły od samego początku i pierwszego gwizdka sędziego. Mogliśmy obejrzeć wiele popisowych zagrywek oraz ciekawych rozegrań.

Zwycięzcą turnieju został Mateusz Wojdan grający zespołem Paris Saint-Germain, pokonując 20 do 8 Przemysława Mrozowicza z drużyną Montpellier Handball. Gratulujemy zasłużonego mistrzostwa!

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w danym wydarzeniu. Rozwój e-sportu jest dla nas bardzo ważny, dlatego bardzo chętnie wspieramy podobne wydarzenia gamingowe.