HANDBALL 21

Wzięliśmy udział w klubowych rozgrywkach w grze Handball 21.

Uczestnikami turnieju byli zawodnicy zespołu piłki ręcznej Grupa Azoty SPR Tarnów. Udział wzięło szesnastu zawodników, a sam turniej podzielony został na 3 szczeble, rozpoczynając rozgrywki od 1/8 finału. Każdy z graczy posiadał dowolność przy wyborze zespołu, którym grał przez cały turniej. Emocje towarzyszyły od samego początku i pierwszego gwizdka sędziego. Mogliśmy obejrzeć wiele popisowych zagrywek oraz ciekawych rozegrań.

Zwycięzcą turnieju został Mateusz Wojdan grający zespołem Paris Saint-Germain, pokonując 20 do 8 Przemysława Mrozowicza z drużyną Montpellier Handball. Gratulujemy zasłużonego mistrzostwa!

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w danym wydarzeniu. Rozwój e-sportu jest dla nas bardzo ważny, dlatego bardzo chętnie wspieramy podobne wydarzenia gamingowe.

Przedstawiamy transmisję turnieju z podziałem na wszystkie etapy rozgrywek:

1/8 finału

1/4 finału turnieju

Finał turnieju

PodobneWPISY
PC Gaming Show 2020

PC Gaming Show 2020

Kolejne wielkie gamingowe wydarzenie jest już za nami. PC Gaming Show 2020 to event przeznaczony dla miłośników gier wideo na PC. Co prawda impreza stacjonarna została odwołana, natomiast odbyła się w formule online w sobotni wieczór.

Poznań Game Arena 2021

Poznań Game Arena 2021

PGA 2021, czyli gamingowe targi odbywające się w dniach 22-24 października 2021 roku już się rozpoczęły! Czym jest wydarzenie PGA i dlaczego warto w nim uczestniczyć, postaramy się wyjaśnić w poniższym artykule.

Fotel biurowy – klucz do komfortu i wydajności

Fotel biurowy – klucz do komfortu i wydajności

Wybór odpowiedniego fotela biurowego to nie lada wyzwanie, ale jednocześnie kwestia niezwykle istotna. Komfort pracy, efektywność i dobre samopoczucie – te trzy elementy zależą w dużej mierze od wyboru fotela.

obserwuj nas na instagramie