E-sport, którego nie chcecie przegapić!

Dla każdego fana e-sportu przygoda z nim nie kończy się na graniu – to także wyprawa w świat niesamowitego sportu rozgrywanego przez najlepszych graczy na świecie. O ile trudno wyobrazić sobie coś przyjemniejszego, niż kocyk, herbata i wygodny fotel gamingowy, w którym będziemy obserwować rozgrywki w CS:GO, League of Legends czy Dotę 2, czasem warto go opuścić, by zobaczyć zmagania na żywo. A gdzie można zajrzeć na początku roku?

Źródło: https://eu.lolesports.com/

League of Legends European Championship

Europejska liga League of Legends ruszyła już w ostatnich dniach stycznia, lecz jej rozgrywki trwać będą kilka tygodni. W odróżnieniu od wielu „stadionowych” turniejów, rozgrywki LEC nagrywane są w studiu w Berlinie, a większość widowni może je obserwować na żywo jedynie za pośrednictwem streamów. Jeżeli jednak zdarzy wam się wykatapultować ze swojego gamingowego fotela w okolice stolicy Niemiec, bilety na poszczególne rozgrywki są całkiem tanie… ale większość z nich jest już wyprzedana.

Źródło: IEM

IEM Katowice 2020

Intel Extreme Masters co roku robi ze Spodka jeden z najważniejszych punktów na e-sportowej mapie świata. Podczas olbrzymiego, dwudniowego turnieju będzie można oglądać zmagania weteranów CS:GO i Starcrafta II, a także zobaczyć (a nawet spróbować swoich sił!) wiele pobocznych wydarzeń w innych, popularnych gra.

IEM daje w pełni poczuć, jak wygląda wielki e-sport i to na naszym podwórku. Atmosfera, jaką generują tysiące oglądających świętujących razem sukcesy i wstrzymujących oddechy w stresowych sytuacjach nie jest możliwa do opisania – tego trzeba po prostu spróbować. I choć siedziska nie są może tak wygodne, jak fotel gamingowy IMBA… i tak nie będziecie w stanie usiedzieć w miejscu.

PodobneWPISY

obserwuj nas na instagramie