E-sport, którego nie chcecie przegapić!

Dla każdego fana e-sportu, przygoda z nim nie kończy się na graniu – to także wyprawa w świat niesamowitego sportu rozgrywanego przez najlepszych graczy na świecie. O ile trudno wyobrazić sobie coś przyjemniejszego, niż kocyk, herbata i wygodny fotel gamingowy, w którym będziemy obserwować rozgrywki w CS:GO, League of Legends czy Dotę 2, czasem warto go opuścić by zobaczyć zmagania na żywo. A gdzie można zajrzeć na początku roku?

Źródło: https://eu.lolesports.com/

League of Legends European Championship

Europejska liga League of Legends ruszyła już w ostatnich dniach stycznia, lecz jej rozgrywki trwać będą kilka tygodni. W odróżnieniu od wielu „stadionowych” turniejów, rozgrywki LEC nagrywane są w studiu w Berlinie, a większość widowni może je obserwować na żywo jedynie za pośrednictwem streamów. Jeżeli jednak zdarzy wam się wykatapultować ze swojego gamingowego fotela w okolice stolicy Niemiec, bilety na poszczególne rozgrywki są całkiem tanie… ale większość z nich jest już wyprzedana.

Źródło: IEM

IEM Katowice 2020

Intel Extreme Masters co roku robi ze Spodka jeden z najważniejszych punktów na e-sportowej mapie świata. Podczas olbrzymiego, dwudniowego turnieju będzie można oglądać zmagania weteranów CS:GO i Starcrafta II, a także zobaczyć (a nawet spróbować swoich sił!) wiele pobocznych wydarzeń w innych, popularnych gra.

IEM daje w pełni poczuć, jak wygląda wielki e-sport i to na naszym podwórku. Atmosfera, jaką generują tysiące oglądających świętujących razem sukcesy i wstrzymujących oddechy w stresowych sytuacjach nie jest możliwa do opisania – tego trzeba po prostu spróbować. I choć siedziska nie są może tak wygodne, jak fotel gamingowy IMBA… i tak nie będziecie w stanie usiedzieć w miejscu.

PodobneWPISY
Podsumowanie Roku 2020

Podsumowanie Roku 2020

Zakończyliśmy już rok 2020, zebraliśmy informacje, sprawdźmy jaki to był rok branży gamingowej!

Przewaga fotela gamingowego nad biurowym

Przewaga fotela gamingowego nad biurowym

Spór na temat przewagi fotela gamingowego nad klasycznym siedzeniem biurowym trwa od dawna, i nawet ostatnia popularność sprzętu dla graczy nie do końca satysfakcjonuje jego przeciwników.

Fotel WARRIOR z wizytą u CDX

Fotel WARRIOR z wizytą u CDX

Niedawno rozpoczęliśmy pewien cykl w naszym życiu, a mianowicie podróże po całym kraju, które systematycznie planujemy kontynuować!

obserwuj nas na instagramie