Jaki fotel gamingowy do 1000 zł?

Twoja codzienność podczas grania to stary fotel biurowy albo jeszcze gorzej — taboret bez oparcia? Znamy takie historie i nie chcemy ich przeżyć na własnej skórze! Nadszedł czas na zmiany, a my Ci w tym pomożemy. Chcesz ulepszyć swoje stanowisko, ale Twój budżet jest ograniczony? Przedstawiamy Wam fotele gamingowe do 1000 zł, które zapewnią komfort i pozwolą sprawdzić ich jakość, zanim przesiądziesz się na naprawdę wysokiej klasy modele z wyższej półki.

Spis treści

Stylowe i komfortowe fotele gamingowe do 1000 zł

Zanim przedstawimy kilka popularnych propozycji, warto wyznaczyć aspekty, którymi powinieneś kierować się przy zakupie tego rodzaju mebla. Wyznacznikiem fotela gamingowego do 1000 zł nie powinna być tylko cena. Kluczowym aspektem powinny być właściwości produktu i jego przeznaczenie. Innymi słowy, kieruj się takimi czynnikami, jak: częstotliwość użytkowania produktu (czyli czas, jaki spędzasz na ulubionej rozrywce), problemy, z którymi zmagasz się podczas korzystania z komputera (ból odcinka lędźwiowego, a może kłopoty z nadgarstkami). Jeśli określisz swoje potrzeby, znacznie łatwiej dostosować właściwości modelu i wybrać produkt, odrzucając aspekt ceny.

Jeśli  wiesz, że nie będziesz korzystał z produktu zbyt często i potrzebujesz tylko podstawowego modelu, fotel dla gracza do 1000 zł okaże się doskonałym wyborem. Jego przewagą nad fotelem biurowym jest funkcjonalność i ergonomia oraz jakość materiałów, z których taki fotel uszyto. Wybrane przez nas fotele mają unikalne zdolności, zupełnie jak bohaterowie ulubionych gier. Fotel gamingowy też musi pokazać pazur i mieć swoje specjalne właściwości, nieprawdaż?

Nie zapominaj też o stylu! Dopasuj swój fotel do otoczenia gracza, aby odpowiednio komponował się z resztą sprzętu i wprowadzał Cię w ulubiony klimat rywalizacji. Nie zapominaj o kolorze, designie i materiale, który odgrywa ogromną rolę w tego typu siedzeniach. Przejdźmy już na kolejny poziom, czyli do sedna dzisiejszego wpisu. Przed Wami pierwszy fotel gamingowy do 1000 zł w tym zestawieniu.

Jaki fotel dla gracza do 1000 zł? – KING to wytrzymałość w wersji budżetowej

Wybierając swoją personę gamingową, wiele osób stawia wysoki nacisk na wytrzymałość i silną zbroję. Uwielbia wcielać się w silnych wojowników, którzy cieszą się zdrowiem, posiadają dodatkowy pancerz i umiejętności obronne. Czemu zatem nie opakować się w silny pancerz również na swoim stanowisku? KING to świetny fotel dla gracza do 1000 zł głównie dzięki swojej solidnej konstrukcji i sporej wadze. Dzięki tym aspektom jest bardzo trwały i wspiera użytkownika nawet przy bardzo długiej sesji.  Krzesło występuje w dwóch różnych wariantach kolorystycznych: czerwonym i białym.

 

Czerwony fotel IMBA KING

Stylowy i ergonomiczny, czerwony fotel IMBA KING

Oba te kolory świetnie w komponują się w twój komputerowy zestaw. Biały, dopasuje się do każdego RGB czy zwykłego czarnego gearu, a kolor czerwony pokaże charakter i gamingowy styl (w końcu czerwień to atrybut najbardziej walecznych!). Trzeba również wspomnieć o tym, że w siedzeniu i oparciu znajduje się specjalna pianka, która dostosowuje się do kształtu ciała, jest odporna na ugniatanie i gwarantuje właściwe podparcie mięśni.

Zwinność i szybka eliminacja. HUNTER czai się za rogiem

Teraz czas na zupełnie odmienną klasę, czyli HUNTERA, fotel niczym to zwinni i szybcy zabójcy, którzy wspierają swoją drużynę. Warto mieć takiego sojusznika w zespole. Jaki fotel dla gracza do 1000 zł? – taki, który jest pogromcą zmęczenia i złej postawy. Szybko eliminuje problemy związane ze złą pozycją podczas rozgrywki. Wiemy, że gaming wciąga, a kilkugodzinne partie nie należą do najrzadszych.

 

IMBA HUNTER - biały fotel gamingowy.

Biały fotel IMBA HUNTER z systemem regulacji podłokietników

HUNTER to idealna propozycja dla tych, którzy spędzają sporo czasu przed komputerem, często w kilkugodzinnych sprintach. Podobnie jak wcześniejsza propozycja,  model posiada specjalną piankę, która dopasowuje się do kształtu ciała, by zwiększyć komfort i zapamiętać krzywizny naszego kręgosłupa, czy rąk. Fotel nie jest tak ciężki, jak jego poprzednik, bowiem HUNTER wyróżnia się szybkością i zwinnością. Myśliwski bezruch to kolejna cecha fotela, która umiejętnie stabilizuje sylwetkę. Dzięki konstrukcji kubełkowej fotel zwiększa komfort podczas grania. A po grze? – Funkcja bujania i rozkładania fotela nawet do pozycji leżącej!

Lekki fotel gamingowy do 1000 zł. PRIEST dołącza do drużyny

Ostatnią już propozycją jest najlżejszy z ekipy fotel PRIEST. Łączy w sobie cechy modelów KING i HUNTER, dzięki czemu gracz może korzystać z najlepszych właściwości tej klasy krzeseł. Fotel dla gracza do 1000 zł musi być przecież wytrzymały i użyteczny, i tak właśnie jest. Solidne wykonanie, specjalny krój i pianka stabilizująca pozwolą Ci przeżyć z tym fotelem wiele niezapomnianych rozgrywek.

Czerwony fotel gamingowy IMBA PRIEST

Solidny, czerwony fotel IMBA PRIEST

Dodatkowo PRIEST zawsze dba o bezpieczeństwo swojego teamu, więc podobnie jak HUNTER, walczy z niewygodą i bólem pleców. Dodatkowo ten model posiada specjalne gumowa kółka, które chronią podłogę przed zarysowaniami.

Jaki fotel gamingowy do 1000 zł wybrać? Poznaj nasze modele: KING, PRIEST i HUNTER, trzy bardzo solidne i ciekawe propozycje. Każdy z charakterem, unikalnymi właściwościami i stylem.

PodobneWPISY

obserwuj nas na instagramie