WJAZD NOWEJ EKIPY #IMBA

Miło jest nam ogłosić, że doczekaliśmy się kolejnych sprzymierzeńców gamingowych. Już teraz dostępne są nowe modele foteli w sklepie IMBA!

Sklep IMBA wzbogacił  swą ofertę o 5 nowych modeli. Do naszej ekipy dołączył Druid, Emperor, Knight, Priest i Warlock. Każdy z nich posiada swój indywidualny styl. Zachęcamy do poznania każdego z osobna. Zdjęcia produktów i szczegółowy opis można znaleźć w naszym sklepie IMBA.

Fotel gamingowy – DRUID

Należący do najbardziej wszechstronnych bohaterów IMBA DRUID jest strażnikiem naturalnego ładu. Zawsze pozostaje w gotowości by w jednej chwili dostosować się do nowego wyzwania. Bez problemu odnajdzie się w nowej lokalizacji przy biurku gracza. Ponadto nosi miano świetnego opiekuna co pozwoli na szybką asymilację ze swoim nowym partnerem. DRUID jest idealny do pracy zespołowej i każdy chce mieć go w drużynie.

Fotel gamingowy – EMPEROR

Potężny władca IMBA EMPEROR należy do foteli najwyższej rangi. Obdarzony umiejętnościami przywódczymi, stanowczy, odważny, nie znający strachu, bohater dla którego najważniejszy jest honor. Tylko gracz o podobnych cechach i silnym charakterze będzie potrafił podpisać wspólny pakt i zawiązać znajomość na długie lata.

Fotel gamingowy – KNIGHT

Gotowy do boju IMBA KNIGHT przyjmuje na swoje barki każde wyzwanie. Jest nieustraszonym wojownikiem, który zawsze wysuwa się do przodu. Pewny swoich możliwości, nienagannej prezencji i ogromnej tężyzny z łatwością zapewni spokój, komfort i bezpieczeństwo swojemu kompanowi, który na nim spocznie. Będzie doskonałym sprzymierzeńcem, pozwalając poczuć się naprawdę elitarnie.

Fotel gamingowy – PRIEST

Wyspecjalizowany w sztuce prawdziwej magii fotel IMBA PRIEST zdolny jest oczarować każdego gracza. Doskonale władający mocą światła i cienia, świetnie sprawdzi się w pokoju o różnym kontraście, zarówno jasnym jak i ciemnym. Wywodząc się z rangi kapłanów, zobowiązany jest do służby ludziom. Przez profesję jaką świadczy, cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest pożądanym sprzymierzeńcem do zadań zespołowych.

Fotel gamingowy – WARLOCK

Reprezentant do zadań specjalnych do których podchodzi z dystansem i rozwagą. Gracz zasiadający na fotelu IMBA WARLOCK zyskuje energetyczną osłonę odpowiedzialną za minimalizację poziomu zmęczenia. Wstając od niego po długiej wspólnej przeprawie czujemy się niemal identycznie komfortowo jak w momencie rozpoczęcia naszej przygody.
W takim towarzystwie można poczuć się naprawdę bezpiecznie.

Najlepszy fotel gamingowy znajdziesz na naszej stronie w sklepie IMBA!

PodobneWPISY
Podsumowanie Roku 2020

Podsumowanie Roku 2020

Zakończyliśmy już rok 2020, zebraliśmy informacje, sprawdźmy jaki to był rok branży gamingowej!

Jak urządzić pokój gracza?

Jak urządzić pokój gracza?

Na fali popularności gier coraz więcej osób nie tylko chce grać, ale dokupować akcesoria i sprzęt, aby jeszcze bardziej podnieść wrażenia z grania.

obserwuj nas na instagramie