WJAZD NOWEJ EKIPY #IMBA

Miło jest nam ogłosić, że doczekaliśmy się kolejnych sprzymierzeńców gamingowych. Już teraz dostępne są nowe modele foteli w sklepie IMBA!

Sklep IMBA wzbogacił  swą ofertę o 5 nowych modeli. Do naszej ekipy dołączył Druid, Emperor, Knight, Priest i Warlock. Każdy z nich posiada swój indywidualny styl. Zachęcamy do poznania każdego z osobna. Zdjęcia produktów i szczegółowy opis można znaleźć w naszym sklepie IMBA.

Fotel gamingowy – DRUID

Należący do najbardziej wszechstronnych bohaterów IMBA DRUID jest strażnikiem naturalnego ładu. Zawsze pozostaje w gotowości by w jednej chwili dostosować się do nowego wyzwania. Bez problemu odnajdzie się w nowej lokalizacji przy biurku gracza. Ponadto nosi miano świetnego opiekuna co pozwoli na szybką asymilację ze swoim nowym partnerem. DRUID jest idealny do pracy zespołowej i każdy chce mieć go w drużynie.

Fotel gamingowy – EMPEROR

Potężny władca IMBA EMPEROR należy do foteli najwyższej rangi. Obdarzony umiejętnościami przywódczymi, stanowczy, odważny, nie znający strachu, bohater dla którego najważniejszy jest honor. Tylko gracz o podobnych cechach i silnym charakterze będzie potrafił podpisać wspólny pakt i zawiązać znajomość na długie lata.

Fotel gamingowy – KNIGHT

Gotowy do boju IMBA KNIGHT przyjmuje na swoje barki każde wyzwanie. Jest nieustraszonym wojownikiem, który zawsze wysuwa się do przodu. Pewny swoich możliwości, nienagannej prezencji i ogromnej tężyzny z łatwością zapewni spokój, komfort i bezpieczeństwo swojemu kompanowi, który na nim spocznie. Będzie doskonałym sprzymierzeńcem, pozwalając poczuć się naprawdę elitarnie.

Fotel gamingowy – PRIEST

Wyspecjalizowany w sztuce prawdziwej magii fotel IMBA PRIEST zdolny jest oczarować każdego gracza. Doskonale władający mocą światła i cienia, świetnie sprawdzi się w pokoju o różnym kontraście, zarówno jasnym jak i ciemnym. Wywodząc się z rangi kapłanów, zobowiązany jest do służby ludziom. Przez profesję jaką świadczy, cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest pożądanym sprzymierzeńcem do zadań zespołowych.

Fotel gamingowy – WARLOCK

Reprezentant do zadań specjalnych do których podchodzi z dystansem i rozwagą. Gracz zasiadający na fotelu IMBA WARLOCK zyskuje energetyczną osłonę odpowiedzialną za minimalizację poziomu zmęczenia. Wstając od niego po długiej wspólnej przeprawie czujemy się niemal identycznie komfortowo jak w momencie rozpoczęcia naszej przygody.
W takim towarzystwie można poczuć się naprawdę bezpiecznie.

Najlepszy fotel gamingowy znajdziesz na naszej stronie w sklepie IMBA!

PodobneWPISY
Fotel HUNTER w TechnoStrefie

Fotel HUNTER w TechnoStrefie

Kontynuujemy kolejne nasze przygody, występując tym razem na kanale, który jest bardzo dobrze zorientowany w najnowszych technologiach!

obserwuj nas na instagramie