EA Play 2020

Prezentujemy najnowsze zapowiedzi i zwiastuny nadchodzących gier od Electronic Arts.

Tegoroczna prezentacja EA Play 2020 , która miała mieć miejsce na Electronic Entertainment Expo, czyli największej corocznej wystawie gier wideo również się nie odbyła ze względu na towarzyszącą sytuację na świecie. Targi zostały odwołane natomiast Electronic Arts podobnie jak pozostali gracze na rynku, swoje przedstawienie zaprezentowali online.


FIFA 21 & Madden 21


Star Wars: Squadrons


The Sims 4


Apex Legends


Rocket Arena


Lost in Random


Takes Tw


Electronic Arts jest jednym największych wydawców w branży gier wideo, jednak w tym roku nie zaprezentowali wszystkich swoich możliwości. Oczekiwania przed prezentacją były dużo większe, nie mniej jednak, chętnie poczekamy i sprawdzimy grywalność przedstawionych gier.

PodobneWPISY
Game Expert Blu Game Show 2022

Game Expert Blu Game Show 2022

Czyli impreza gamingowa, która odbyła się 28 maja 2022, dlatego warto przedstawić jak wyglądało wydarzenie, jakie przygotowane zostały atrakcje i dlaczego warto zaplanować swój udział na kolejnej edycji!

Jaki sprzęt do streamowania?

Jaki sprzęt do streamowania?

W poprzednim artykule, jaki prezent kupić dla gamera wspomnieliśmy, jak szybko rozwija się sektor gamingu. Napływ nowych graczy znacząco wpływa nie tylko na wydawców, graczy, ale również inne, związane z tym branże.

obserwuj nas na instagramie