EA Play 2020

Prezentujemy najnowsze zapowiedzi i zwiastuny nadchodzących gier od Electronic Arts.

Tegoroczna prezentacja EA Play 2020 , która miała mieć miejsce na Electronic Entertainment Expo, czyli największej corocznej wystawie gier wideo również się nie odbyła ze względu na towarzyszącą sytuację na świecie. Targi zostały odwołane natomiast Electronic Arts podobnie jak pozostali gracze na rynku, swoje przedstawienie zaprezentowali online.


FIFA 21 & Madden 21


Star Wars: Squadrons


The Sims 4


Apex Legends


Rocket Arena


Lost in Random


Takes Tw


Electronic Arts jest jednym największych wydawców w branży gier wideo, jednak w tym roku nie zaprezentowali wszystkich swoich możliwości. Oczekiwania przed prezentacją były dużo większe, nie mniej jednak, chętnie poczekamy i sprawdzimy grywalność przedstawionych gier.

PodobneWPISY
Poznań Game Arena 2021

Poznań Game Arena 2021

PGA 2021, czyli gamingowe targi odbywające się w dniach 22-24 października 2021 roku już się rozpoczęły! Czym jest wydarzenie PGA i dlaczego warto w nim uczestniczyć, postaramy się wyjaśnić w poniższym artykule.

PC Gaming Show 2020

PC Gaming Show 2020

Kolejne wielkie gamingowe wydarzenie jest już za nami. PC Gaming Show 2020 to event przeznaczony dla miłośników gier wideo na PC. Co prawda impreza stacjonarna została odwołana, natomiast odbyła się w formule online w sobotni wieczór.

obserwuj nas na instagramie