Przedstawiamy fotel gamingowy IMBA ROGUE

W ostatnim wpisie przedstawiliśmy Wam jeden z foteli — IMBA HUNTER. Jako że drużyna naszych foteli składa się z wielu innych zawodników, nie zwlekamy i prezentujemy Wam kolejnego z nich. Tym razem na tapetę bierzemy fotel gamingowy IMBA ROGUE — siedzenie z wyższej półki, dla bardziej wymagających użytkowników. 

Fotel gamingowy IMBA ROGUE zainspirowany został klasą Łotrzyka. W grach role-playing Łotrzyk jest zręczny i trzyma się w ukryciu. Kiedy atakuje to tylko z zaskoczenia. Wzorując się na projektach popularnych postaci z tejże klasy, stworzyliśmy fotel o smukłym kształcie i skromnej kolorystyce, odpowiadającej zaskakującym technikom wykorzystywanym przez Łotrzyków.

Chcieliśmy, aby fotel IMBA ROGUE spełniał jeszcze więcej potrzeb gracza, ale także wyglądem wpasował się w cechy klasy Łotra. Ograniczyliśmy paletę barw, a także wyeliminowaliśmy zbędne ozdobniki na ekoskórze, ograniczając się do niezbędnych szwów. Jedynymi ozdobnikami siedzenia pozostały poduszki: pod odcinek szyjny i lędźwiowy kręgosłupa, jednak one służą wsparciu pleców osoby siedzącej, a także wspomagają utrzymanie prawidłowej postawy. Nasz ROGUE ma przekonywać do siebie wizualną prostotą; porzucić elementy wyglądu na rzecz funkcji, które pełni.

W przypadku budowy — zupełnie jak w przypadku statystyk Łotra — IMBA ROGUE ma w sobie dużo siły. Nie wykorzystuje ich jednak do bezpośrednich ataków, a do dbania o wygodę. Wytrzymałość fotel gamingowego IMBA ROGUE, na którą składają się OMEGA — podstawa z metalu, zapewniająca odpowiednią stabilność — oraz PREIST fotela, zdolny do uniesienia ciężaru aż do 150 kilogramów. We współpracę z nimi wchodzi oparcie wraz z siedzeniem, oba wypełnione pianką EXECUTE, która jest odporna na ugniatanie. W zestawieniu z Łowcą, Łotr idzie o krok dalej — podłokietniki TRIPLEKILL nie tylko można dostosować do swojego wzrostu, ale i sposobu siedzenia; wszystko za sprawą możliwości ustawienia ich w trzech różnych kierunkach: góra-dół, przód-tył, lewo-prawo.

Staramy się, aby każdy z foteli miał w sobie własnego ducha i charakter, odróżniające go na tle innych siedzeń z drużyny. Rezygnujemy z jednych rozwiązań, na rzecz rozwijania innych; usprawniamy pewne cechy, aby w ten sposób dotrzeć do każdego użytkownika i zaspokoić jego potrzeby. Fotel gamingowy IMBA ROGUE jest dobrym wyborem dla osób oczekujących od fotela dodatkowych funkcji, ale ceniących też sobie prostotę wykonania i skromny wygląd. 

PodobneWPISY
Jaki wybrać fotel do pracy zdalnej?

Jaki wybrać fotel do pracy zdalnej?

Od rozpoczęcia pandemii spora ilość osób wylądowała w domach i rozpoczęła pracę zdalną. Jak czas pokazał, da się prowadzić taką pracę, w dodatku wygodniej i efektywniej.

obserwuj nas na instagramie