Przedstawiamy fotel gamingowy IMBA ROGUE

W ostatnim wpisie przedstawiliśmy Wam jeden z foteli — IMBA HUNTER. Jako że drużyna naszych foteli składa się z wielu innych zawodników, nie zwlekamy i prezentujemy Wam kolejnego z nich. Tym razem na tapetę bierzemy fotel gamingowy IMBA ROGUE — siedzenie z wyższej półki, dla bardziej wymagających użytkowników. 

Fotel gamingowy IMBA ROGUE zainspirowany został klasą Łotrzyka. W grach role-playing Łotrzyk jest zręczny i trzyma się w ukryciu. Kiedy atakuje to tylko z zaskoczenia. Wzorując się na projektach popularnych postaci z tejże klasy, stworzyliśmy fotel o smukłym kształcie i skromnej kolorystyce, odpowiadającej zaskakującym technikom wykorzystywanym przez Łotrzyków.

Chcieliśmy, aby fotel gamingowy IMBA ROGUE spełniał jeszcze więcej potrzeb gracza, ale także wyglądem wpasował się w cechy klasy Łotra. Ograniczyliśmy paletę barw, a także wyeliminowaliśmy zbędne ozdobniki na ekoskórze, ograniczając się do niezbędnych szwów. Jedynymi ozdobnikami siedzenia pozostały poduszki: pod odcinek szyjny i lędźwiowy kręgosłupa, jednak one służą wsparciu pleców osoby siedzącej, a także wspomagają utrzymanie prawidłowej postawy. Nasz ROGUE ma przekonywać do siebie wizualną prostotą; porzucić elementy wyglądu na rzecz funkcji, które pełni.

W przypadku budowy — zupełnie jak w przypadku statystyk Łotra — IMBA ROGUE ma w sobie dużo siły. Nie wykorzystuje ich jednak do bezpośrednich ataków, a do dbania o wygodę. Wytrzymałość fotel gamingowego IMBA ROGUE, na którą składają się OMEGA — podstawa z metalu, zapewniająca odpowiednią stabilność — oraz PREIST fotela, zdolny do uniesienia ciężaru aż do 150 kilogramów. We współpracę z nimi wchodzi oparcie wraz z siedzeniem, oba wypełnione pianką EXECUTE, która jest odporna na ugniatanie. W zestawieniu z Łowcą, Łotr idzie o krok dalej — podłokietniki TRIPLEKILL nie tylko można dostosować do swojego wzrostu, ale i sposobu siedzenia; wszystko za sprawą możliwości ustawienia ich w trzech różnych kierunkach: góra-dół, przód-tył, lewo-prawo.

Staramy się, aby każdy z foteli miał w sobie własnego ducha i charakter, odróżniające go na tle innych siedzeń z drużyny. Rezygnujemy z jednych rozwiązań, na rzecz rozwijania innych; usprawniamy pewne cechy, aby w ten sposób dotrzeć do każdego użytkownika i zaspokoić jego potrzeby. Fotel gamingowy IMBA ROGUE jest dobrym wyborem dla osób oczekujących od fotela dodatkowych funkcji, ale ceniących też sobie prostotę wykonania i skromny wygląd. 

PodobneWPISY
PC Gaming Show 2020

PC Gaming Show 2020

Kolejne wielkie gamingowe wydarzenie jest już za nami. PC Gaming Show 2020 to event przeznaczony dla miłośników gier wideo na PC. Co prawda impreza stacjonarna została odwołana, natomiast odbyła się w formule online w sobotni wieczór.

obserwuj nas na instagramie