FIFA 21 – Co nowego zobaczymy?

Nadchodzi wielkimi krokami premiera FIFA 21 – poznaliśmy przygotowane funkcjonalności oraz datę pojawienia się w sprzedaży!

Nadszedł długo wyczekiwany moment. EA Sports opublikowało najnowszy zwiastun kontynuacji swojego największego dzieła czyli FIFA 21, gry znanej na całym świecie. Na tegorocznej okładce pojawi się Kylian Mbappe z drużyny Paris Saint-Germain.

Co przyniesie nam najnowsza odsłona FIFY?

Ulepszone systemy rozgrywki

  • Agile Dribbling – rozwiązanie poprawiające i drybling, stwarzając go bardziej realistycznym. Zachowanie zawodników i praca ich nóg będzie wyglądała jeszcze bardziej naturalnie.
  • Positioning Personality – sprawa dotycząca piłkarzy sterowanych sztuczną inteligencją. Zawodnicy „bez piłki” staną się uważniejsi, będą lepiej kontrolować na boisku swoją pozycję, starając się np. unikania pozycji spalonej.
  • Creative Runs – system pozwalający wcześniejszą kontrolę zawodników przed otrzymaniem podania przez wydawane im polecenia.

Tryb VOLTA, czyli mecze uliczne

  • Więcej drużynowych możliwości gry online
  • Rozbudowana personalizacja zawodników
  • Większy wybór lokalizacji rozgrywek

Zadbano o tryb kariery

  • Interaktywna symulacja meczów z możliwością przejścia w każdym momencie w tryb samodzielnej rozgrywki
  • Organizacja grupowych treningów
  • Ulepszone rozwiązania transferowe

Ponadto nowa FIFA 21 to 17 000 piłkarzy, ponad 700 zespołów, 90 stadionów z całego świata i ponad 30 lig! Natomiast do przeżycia tych wszystkich emocji wystarczy tylko 1 fotel gamingowy. Liczby są imponujące, gra stale się rozwija, zmierzając z dążeniem całkowitego urealistycznienia.

FIFA 21 pojawi się w sprzedaży 9 października, dostępna będzie na PC, PS4 i Xbox ONE. W późniejszym czasie zostanie również wydana na nowych konsolach PS5 i Xbox Series X i to na nich osiągnięte zostaną jeszcze większe możliwości graficzne.

PodobneWPISY
PC Gaming Show 2020

PC Gaming Show 2020

Kolejne wielkie gamingowe wydarzenie jest już za nami. PC Gaming Show 2020 to event przeznaczony dla miłośników gier wideo na PC. Co prawda impreza stacjonarna została odwołana, natomiast odbyła się w formule online w sobotni wieczór.

Przedstawiamy fotel gamingowy IMBA ROGUE

Przedstawiamy fotel gamingowy IMBA ROGUE

W ostatnim wpisie przedstawiliśmy Wam jeden z foteli – IMBA HUNTER. Jako, że drużyna naszych foteli składa się z wielu innych zawodników, nie zwlekamy i prezentujemy Wam kolejnego z nich.

Cyberatak na CD Projekt

Cyberatak na CD Projekt

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o ataku ransomware na CD Projekt. Przy okazji tego wydarzenia warto też zastanowić się nad własnym bezpieczeństwem.

obserwuj nas na instagramie