Fotel HUNTER w TechnoStrefie

Kontynuujemy kolejne nasze przygody, występując tym razem na kanale, który jest bardzo dobrze zorientowany w najnowszych technologiach!

Szybko doczekaliśmy się kolejnej przygody, której bohaterem był tym razem fotel gamingowy HUNTER. Miał okazję wystąpić na znanym i cenionym kanale TechnoStrefa, zajmującym się przedstawianiem najnowszych i najciekawszych informacji technologicznych. Dodatkowo dostąpił zaszczytu, ponieważ został ukazany w odcinku prezentującym najlepsze gadżety do biurka na 2020 rok. HUNTER posiada doskonałą prezencję, co sprawiło, że fotel odnalazł się w odpowiednim miejscu i bez problemu wykazał się w powierzonej mu roli.

Spostrzegawczy gospodarz kanału bardzo dobrze zaobserwował, co nasz fotel ma do zaoferowania. Oczywiście podzielił się swoimi spostrzeżeniami, wymieniając elementy, które najbardziej przypadły do gustu. Udowodnił tym samym jego pozycję na liście najbardziej atrakcyjnych gadżetów wśród graczy.

  • Wykonanie — zastosowane dwa rodzaje pianek, sprawiając fotel wygodnym i odpornym na ugniatanie
  • Wysoki udźwig, aż do 150 kg
  • Możliwość regulacji wysokości siedziska, kąta oparcia oraz pozycji podłokietników
  • Solidna i dobrze wykonana konstrukcja

Najbardziej trafne okazało się zdanie podsumowujące prowadzącego program, w którym jak słusznie zauważył, stosunek jakości do ceny jest bardzo wysoki. My osobiście wiemy to doskonale już od początku naszego istnienia, natomiast bardzo się cieszymy, że grono osób, które również to zauważa, wzrasta każdego dnia. Zależy nam jak najbardziej na klientach świadomych, którzy cenią sobie jakość. My również cenimy, dlatego jest to nasz motyw przewodni, a od siebie dorzucamy rozsądną cenę zakupu!

PodobneWPISY
Jaki fotel gamingowy do 1000 zł?

Jaki fotel gamingowy do 1000 zł?

Twoja codzienność podczas grania to stary fotel biurowy albo jeszcze gorzej — taboret bez oparcia? Znamy takie historie i nie chcemy ich przeżyć na własnej skórze! Nadszedł czas na zmiany, a my Ci w tym pomożemy.

obserwuj nas na instagramie