Klinika na nowym KINGU

Jak obiecywaliśmy tak słowa dotrzymujemy i kontynuujemy nasze podróże po gamingowych szlakach w kraju. Tym razem najpotężniejszy z naszej brygady – KING wyruszył w podbój serc by dalej zdobywać uznanie naszej marki!

W dzisiejszym wpisie chcemy Was poinformować, że od tej pory nasz fotel będzie widoczny na kolejnym kanale na YOUTUBE — Klinice! Fotel w kilka minut łatwej i przyjemnej pracy został złożony, wypróbowany i już można doświadczać jego atutów. Wszystkie zalety regulacji, ustawień zostały natychmiast zauważone, natomiast w tym odcinku poznaliśmy kolejne słuszne spostrzeżenie dotyczące naszych gamingowych zakupów.

Rozwój technologiczny stale się rozwija, tak więc pasja komputerowa, która nas pochłania, wymaga od nas tym samym, abyśmy co pewien czas inwestowali w nasz sprzęt i jego podzespoły. Jak rozsądnie zauważono, obok osprzętu warto również inwestować w otoczenie naszego stanowiska komputerowego. Dobrze wybrany, odpowiedni fotel gamingowy sprawi nam równie wysoką przyjemność, jak dokupienie kolejnych podzespołów do naszej maszyny lub nowej gry. Przede wszystkim zapewni nam oczywiście komfort użytkowania, a dodatkowo zadba o nasze zdrowie, o którym często nie zdajemy sobie sprawy na etapie zakupu nowego fotela. Szereg regulacji oraz poduszki w zestawie sprawiają, że nasze plecy będą mniej odczuwały zmęczenie i zminimalizują występowanie bólów. Skutek często zauważalny jest dopiero po wielu latach spędzonych przed komputerem przy niezachowaniu prawidłowej postawy pleców.

Zdobyliśmy kolejne uznanie, Klinika jest zadowolona, a my przygotowujemy się już do następnych podróży. Cieszymy się, że coraz częściej możemy z Wami przebywać na kolejnych kanałach YOUTUBE. Może chcielibyście spotkać się z nami w konkretnym miejscu, żebyśmy odwiedzili i Wasze ulubione kanały na YT? Jeśli macie pomysł i wiecie, gdzie nas jeszcze nie było, a powinniśmy być, śmiało dajcie nam znać na naszym Facebooku!

PodobneWPISY
Jaki sprzęt do streamowania?

Jaki sprzęt do streamowania?

W poprzednim artykule, jaki prezent kupić dla gamera wspomnieliśmy, jak szybko rozwija się sektor gamingu. Napływ nowych graczy znacząco wpływa nie tylko na wydawców, graczy, ale również inne, związane z tym branże.

EA Play 2020

EA Play 2020

Prezentujemy najnowsze zapowiedzi i zwiastuny nadchodzących gier od Electronic Arts.

obserwuj nas na instagramie