Drużyna foteli IMBA powiększa się. Przybywa Fighter, Rogue i King

Marka IMBA nie zwalnia tempa i dorzuca do oferty trzy nowe modele foteli. W ramach noworocznego prezentu do sprzedaży trafiły kolejne typy siedzeń, które przenoszą graczy na nowy poziom komfortu.

Pomimo zbliżającego się Sylwestra i imprezowej atmosfery, marka IMBA nie próżnuje i rozszerza swoją ofertę o trzy kolejne fotele. Fighter, Rogue i King, zupełnie tak jak ich poprzednicy, gwarantują doskonałą jakość wykonania, a także kilka dodatków, które dodatkowo podnoszą poziom wygody.

Nowe modele przede wszystkim eksperymentują z kształtem i funkcjonalnością. Celem projektantów było wydobycie maksymalnego komfortu tylko przy użyciu formy oparcia i siedzenia. W związku z powyższym zabiegiem i wykorzystaniem innych materiałów do ich produkcji nowi członkowie drużyny IMBA wyznaczają nową kategorię cenową. Produkty te przeznaczone są dla graczy, którzy od fotela gamingowego wymagają jeszcze więcej.

 

Cechy foteli:

Fighter – jako jedyny z foteli IMBA nie posiada poduszki pod odcinek szyjny kręgosłupa. Ma za to równie wygodny zagłówek, a podłokietniki poruszają się w trzech kierunkach.

Rogue – skromniejszy w designie, do jego wykonania użyto połączenia stonowanych kolorów. Zarówno siedzenie, jak i oparcie wypełnione są specjalną, odporną na ugniatanie pianką.

King – absolutny czempion marki. Jest połączeniem wszystkich możliwych dla gamingowego fotela wygód, kształtem przypominając prawdziwy tron.

Nasza marka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa — zachęcamy do pozostania na bieżąco z naszym blogiem, aby dowiedzieć się więcej!

PodobneWPISY
Fotel HUNTER w TechnoStrefie

Fotel HUNTER w TechnoStrefie

Kontynuujemy kolejne nasze przygody, występując tym razem na kanale, który jest bardzo dobrze zorientowany w najnowszych technologiach!

PC Gaming Show 2020

PC Gaming Show 2020

Kolejne wielkie gamingowe wydarzenie jest już za nami. PC Gaming Show 2020 to event przeznaczony dla miłośników gier wideo na PC. Co prawda impreza stacjonarna została odwołana, natomiast odbyła się w formule online w sobotni wieczór.

obserwuj nas na instagramie