Drużyna foteli IMBA powiększa się. Przybywa Fighter, Rogue i King

Marka IMBA nie zwalnia tempa i dorzuca do oferty trzy nowe modele foteli. W ramach noworocznego prezentu do sprzedaży trafiły kolejne typy siedzeń, które przenoszą graczy na nowy poziom komfortu.

Pomimo zbliżającego się Sylwestra i imprezowej atmosfery, marka IMBA nie próżnuje i rozszerza swoją ofertę o trzy kolejne fotele. Fighter, Rogue i King, zupełnie tak jak ich poprzednicy, gwarantują doskonałą jakość wykonania, a także kilka dodatków, które dodatkowo podnoszą poziom wygody.

Nowe modele przede wszystkim eksperymentują z kształtem i funkcjonalnością. Celem projektantów było wydobycie maksymalnego komfortu tylko przy użyciu formy oparcia i siedzenia. W związku z powyższym zabiegiem i wykorzystaniem innych materiałów do ich produkcji nowi członkowie drużyny IMBA wyznaczają nową kategorię cenową. Produkty te przeznaczone są dla graczy, którzy od fotela gamingowego wymagają jeszcze więcej.

 

Cechy foteli:

Fighter – jako jedyny z foteli IMBA nie posiada poduszki pod odcinek szyjny kręgosłupa. Ma za to równie wygodny zagłówek, a podłokietniki poruszają się w trzech kierunkach.

Rogue – skromniejszy w designie, do jego wykonania użyto połączenia stonowanych kolorów. Zarówno siedzenie, jak i oparcie wypełnione są specjalną, odporną na ugniatanie pianką.

King – absolutny czempion marki. Jest połączeniem wszystkich możliwych dla gamingowego fotela wygód, kształtem przypominając prawdziwy tron.

Nasza marka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa — zachęcamy do pozostania na bieżąco z naszym blogiem, aby dowiedzieć się więcej!

PodobneWPISY
HANDBALL 21

HANDBALL 21

Wzięliśmy udział w klubowych rozgrywkach w grze Handball 21.

obserwuj nas na instagramie