Drużyna foteli IMBA powiększa się. Przybywa Fighter, Rogue i King

Marka IMBA nie zwalnia tempa i dorzuca do oferty trzy nowe modele foteli. W ramach noworocznego prezentu do sprzedaży trafiły kolejne typy siedzeń, które przenoszą graczy na nowy poziom komfortu.

Pomimo zbliżającego się Sylwestra i imprezowej atmosfery, marka IMBA nie próżnuje i rozszerza swoją ofertę o trzy kolejne fotele. Fighter, Rogue i King, zupełnie tak jak ich poprzednicy, gwarantują doskonałą jakość wykonania, a także kilka dodatków, które dodatkowo podnoszą poziom wygody.

Nowe modele przede wszystkim eksperymentują z kształtem i funkcjonalnością. Celem projektantów było wydobycie maksymalnego komfortu tylko przy użyciu formy oparcia i siedzenia. W związku z powyższym zabiegiem i wykorzystaniem innych materiałów do ich produkcji nowi członkowie drużyny IMBA wyznaczają nową kategorię cenową. Produkty te przeznaczone są dla graczy, którzy od fotela gamingowego wymagają jeszcze więcej.

 

Cechy foteli:

Fighter – jako jedyny z foteli IMBA nie posiada poduszki pod odcinek szyjny kręgosłupa. Ma za to równie wygodny zagłówek, a podłokietniki poruszają się w trzech kierunkach.

Rogue – skromniejszy w designie, do jego wykonania użyto połączenia stonowanych kolorów. Zarówno siedzenie, jak i oparcie wypełnione są specjalną, odporną na ugniatanie pianką.

King – absolutny czempion marki. Jest połączeniem wszystkich możliwych dla gamingowego fotela wygód, kształtem przypominając prawdziwy tron.

Nasza marka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa — zachęcamy do pozostania na bieżąco z naszym blogiem, aby dowiedzieć się więcej!

PodobneWPISY
Cyberatak na CD Projekt

Cyberatak na CD Projekt

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o ataku ransomware na CD Projekt. Przy okazji tego wydarzenia warto też zastanowić się nad własnym bezpieczeństwem.

Jaki fotel gamingowy do 1000 zł?

Jaki fotel gamingowy do 1000 zł?

Twoja codzienność podczas grania to stary fotel biurowy albo jeszcze gorzej — taboret bez oparcia? Znamy takie historie i nie chcemy ich przeżyć na własnej skórze! Nadszedł czas na zmiany, a my Ci w tym pomożemy.

obserwuj nas na instagramie