PlayStation Bug Bounty

Graj, wyłapuj błędy, zarabiaj!


Na czym polega PlayStation Bug Bounty? – Jest to nowy program ogłoszony przez Sony, mający w założeniu wykrycie wszelkich luk i błędów w usługach PlayStation 4 i PlayStation Network. Do kogo jest skierowany? – Otóż do wszystkich. Dosłownie każdy gracz może teraz zasiąść w swój wygodny fotel gamingowy w domowym zaciszu i grać w swoje ulubione gry jak do tej pory z tą małą różnicą, że istnieje możliwość zarobić i to nie mało! Producent oferuje ciekawe nagrody za wskazanie bugów. W puli dostępne są nagrody od 100 do 50 tysięcy dolarów w zależności od skali i wielkości błędu jaki uda nam się wykryć.

Dla nas czyli dla graczy nic się nie zmienia, dalej będziemy użytkowali PlayStation jak do tej pory i grali w najlepsze z jedną małą różnicą. Teraz napotykając błąd, który nie powinien się wydarzyć, nie przejdziemy obok niego obojętnie jak robiliśmy to do tej pory. Warto oczywiście będzie to zgłosić, a Sony należycie nas wynagrodzi. W tej rozgrywce nie ma przegranych, a wszyscy będą zadowoleni. My bo oczywiście podczas naszego relaksu możemy pozwolić sobie na dodatkowy zarobek i Producent, który natychmiast będzie mógł poprawić swoje niedoskonałości lub zabezpieczenia.

Taki program dotychczas również istniał, jednak skierowany był w wąskiej grupie testerów, którzy zajmują się zawodowo takimi działaniami jak wykrywanie błędów i wyszukiwaniem wad. Sony postanowiło jednak otworzyć się szerzej na całą swoją społeczność i wydaje się to być genialnym pomysłem i strzałem w dziesiątkę!

PodobneWPISY
Game Expert Blu Game Show 2022

Game Expert Blu Game Show 2022

Czyli impreza gamingowa, która odbyła się 28 maja 2022, dlatego warto przedstawić jak wyglądało wydarzenie, jakie przygotowane zostały atrakcje i dlaczego warto zaplanować swój udział na kolejnej edycji!

obserwuj nas na instagramie