PlayStation Bug Bounty

Graj, wyłapuj błędy, zarabiaj!


Na czym polega PlayStation Bug Bounty? – Jest to nowy program ogłoszony przez Sony, mający w założeniu wykrycie wszelkich luk i błędów w usługach PlayStation 4 i PlayStation Network. Do kogo jest skierowany? – Otóż do wszystkich. Dosłownie każdy gracz może teraz zasiąść w swój wygodny fotel gamingowy w domowym zaciszu i grać w swoje ulubione gry jak do tej pory z tą małą różnicą, że istnieje możliwość zarobić i to nie mało! Producent oferuje ciekawe nagrody za wskazanie bugów. W puli dostępne są nagrody od 100 do 50 tysięcy dolarów w zależności od skali i wielkości błędu jaki uda nam się wykryć.

Dla nas czyli dla graczy nic się nie zmienia, dalej będziemy użytkowali PlayStation jak do tej pory i grali w najlepsze z jedną małą różnicą. Teraz napotykając błąd, który nie powinien się wydarzyć, nie przejdziemy obok niego obojętnie jak robiliśmy to do tej pory. Warto oczywiście będzie to zgłosić, a Sony należycie nas wynagrodzi. W tej rozgrywce nie ma przegranych, a wszyscy będą zadowoleni. My bo oczywiście podczas naszego relaksu możemy pozwolić sobie na dodatkowy zarobek i Producent, który natychmiast będzie mógł poprawić swoje niedoskonałości lub zabezpieczenia.

Taki program dotychczas również istniał, jednak skierowany był w wąskiej grupie testerów, którzy zajmują się zawodowo takimi działaniami jak wykrywanie błędów i wyszukiwaniem wad. Sony postanowiło jednak otworzyć się szerzej na całą swoją społeczność i wydaje się to być genialnym pomysłem i strzałem w dziesiątkę!

PodobneWPISY
Jaki wybrać fotel do pracy zdalnej?

Jaki wybrać fotel do pracy zdalnej?

Od rozpoczęcia pandemii spora ilość osób wylądowała w domach i rozpoczęła pracę zdalną. Jak czas pokazał, da się prowadzić taką pracę, w dodatku wygodniej i efektywniej.

Cyberatak na CD Projekt

Cyberatak na CD Projekt

W ostatnich dniach pojawiła się informacja o ataku ransomware na CD Projekt. Przy okazji tego wydarzenia warto też zastanowić się nad własnym bezpieczeństwem.

obserwuj nas na instagramie