Król, Paladyn czy Wojownik – zestawienie potęg

Fotele gamingowe King, Paladin i Warlock mają sporo cech wspólnych – to sprawdzone w boju konstrukcje, które pozwalają wyciągnąć z grania ile się tylko da. Poszczególne modele różnią się jednak pewnymi cechami, sprawiającymi, że każdy z gamingowych tronów jest unikalny i dopasowany do specjalnych potrzeb użytkownika.

Wszystkie fotele gamingowe IMBA wykorzystują piankę EXECUTE, która jest odporna na ugniatanie i dostosowuje się do kształtu ciała. Mają regulację wychylenia, która pozwala położyć się i odpocząć w przerwach między meczami, oraz korzystają z solidnych, dźwigających do 150 kilogramów siłowników. Diabeł tkwi jednak w szczegółach.

 

Krzesło IMBA Warlock to zawodnik wagi lekkiej – odczuwalnie lżejszy od pozostałych dwóch twardzieli, ważąc zaledwie 19 kilogramów. Jego podłokietniki nie są może tak mobilne, jak u Kinga, nadrabia jednak ten brak bardzo wygodną „rogatą” poduszką, która pozwala dobrze ułożyć głowę, gdy rozmyślamy nad nowymi strategiami.

 

Dla fanów prostoty i klasyki mamy odrobinę tylko cięższego Paladina, z klasyczną poduszką na kark i prostą regulacją podłokietników – góra-dół i rotacji lewo-prawo. Węższe oparcie i delikatnie niżej położone siedzisko będzie wygodniejsze dla drobniejszych osób, które wolą mniejsze wymiary. To także dobry wybór dla tych, którzy chcą przygodę z prawdziwie wygodnymi fotelami zacząć od czegoś relatywnie prostego.

Potężny, osadzony na metalowej podstawie King oferuje z kolei największą wygodę dużym zawodnikom. Choć każdy z foteli IMBA jest w stanie podźwignąć nawet solidnych graczy, King pomoże tym o wzroście koszykarza, albo osobom potrzebującym zmienić szerokość rozstawienia podłokietników, by rozsiąść się bardziej komfortowo. Fotel King oferuje też najpotężniejsze wsparcie dla pleców, które robi z niego prawdziwy tron – wystarczy rozsiąść się raz, by nigdy więcej nie chcieć usiąść w czymkolwiek innym. Ciągnie ze sobą też naprawdę solidną masę, ważąc aż pięć kilogramów więcej, niż jego drobniejsi koledzy.

Wykonane ze skóry ekologicznej siedziska foteli gamingowych IMBA zostaną z graczami na lata, pomagając poczuć się jak prawdziwy, wytrwały gracz. Niezależnie od klasy, na jaką zdecydujecie się, Wojownik, Król i Paladyn pomogą czerpać z gamingu maksimum przyjemności. Sprawdźcie sami!

PodobneWPISY
Fotel HUNTER w TechnoStrefie

Fotel HUNTER w TechnoStrefie

Kontynuujemy kolejne nasze przygody, występując tym razem na kanale, który jest bardzo dobrze zorientowany w najnowszych technologiach!

PC Gaming Show 2020

PC Gaming Show 2020

Kolejne wielkie gamingowe wydarzenie jest już za nami. PC Gaming Show 2020 to event przeznaczony dla miłośników gier wideo na PC. Co prawda impreza stacjonarna została odwołana, natomiast odbyła się w formule online w sobotni wieczór.

obserwuj nas na instagramie