Król, Paladyn czy Wojownik – zestawienie potęg

Fotele gamingowe King, Paladin i Warrior mają sporo cech wspólnych – to sprawdzone w boju konstrukcje, które pozwalają wyciągnąć z grania ile się tylko da. Poszczególne modele różnią się jednak pewnymi cechami, sprawiającymi, że każdy z gamingowych tronów jest unikalny i dopasowany do specjalnych potrzeb użytkownika.

Wszystkie fotele gamingowe IMBA wykorzystują piankę EXECUTE, która jest odporna na ugniatanie i dostosowuje się do kształtu ciała. Mają regulację wychylenia, która pozwala położyć się i odpocząć w przerwach między meczami, oraz korzystają z solidnych, dźwigających do 150 kilogramów siłowników. Diabeł tkwi jednak w szczegółach.

Fotel gamingowy IMBA Warrior to zawodnik wagi lekkiej – odczuwalnie lżejszy od pozostałych dwóch twardzieli, ważąc zaledwie 19 kilogramów. Jego podłokietniki nie są może tak mobilne, jak u Kinga, nadrabia jednak ten brak bardzo wygodną „rogatą” poduszką, która pozwala dobrze ułożyć głowę, gdy rozmyślamy nad nowymi strategiami.

Dla fanów prostoty i klasyki, mamy odrobinę tylko cięższego Paladina, z klasyczną poduszką na kark i prostą regulacją podłokietników – góra-dół i rotacji lewo-prawo. Węższe oparcie i delikatnie niżej położone siedzisko będzie wygodniejsze dla drobniejszych osób, które wolą mniejsze wymiary. To także dobry wybór dla tych, którzy chcą przygodę z prawdziwie wygodnymi fotelami zacząć od czegoś relatywnie prostego.

Potężny, osadzony na metalowej podstawie King oferuje z kolei największą wygodę dużym zawodnikom. Choć każdy z foteli IMBA jest wstanie podźwignąć nawet solidnych graczy, King pomoże tym o wzroście koszykarza, albo osobom potrzebującym zmienić szerokość rozstawienia podłokietników, by rozsiąść się bardziej komfortowo. Fotel gamingowy King oferuje też najpotężniejsze wsparcie dla pleców, które robi z niego prawdziwy tron – wystarczy rozsiąść się raz, by nigdy więcej nie chcieć usiąść w czymkolwiek innym. Ciągnie ze sobą też naprawdę solidną masę, ważąc aż pięć kilogramów więcej, niż jego drobniejsi koledzy.

Wykonane ze skóry ekologicznej siedziska foteli gamingowych IMBA zostaną z graczami na lata, pomagając poczuć się jak prawdziwy, wytrwany gracz. Niezależnie od klasy na jaką zdecydujecie się, Wojownik, Król i Paladyn pomogą czerpać z gamingu maksimum przyjemności. Sprawdźcie sami!

PodobneWPISY
Wspólna historia e-sportu i foteli gamingowych

Wspólna historia e-sportu i foteli gamingowych

Czy zadaliście sobie kiedyś pytanie, w którym momencie dokładnie narodził się e-sport? A może udało Wam się dostrzec zależność między rozwojem sportu elektronicznego i fotelami gamingowymi?

obserwuj nas na instagramie