Jaki prezent kupić dla gamera?

Gaming z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów. Oczywiście im więcej ludzi w społeczności, tym ciekawsze produkty pojawiają się na rynku. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych produktów, które może świetnie się sprawdzić jako prezent dla gracza. Gracze posiadają swój styl, tworzą własne stanowiska i dobierają jak najlepszy sprzęt. Gracze to bardzo wymagające bestie, którzy szukają ciekawego i fajnego sprzętu. Trzeba być najlepszym nie tylko w grach, ale też posiadaniu najlepszego sprzętu. Wejdź na jeszcze wyższy level z naszymi propozycjami!

Spis treści

Wygoda +9, czyli fotel gamingowy

Wiele osób omija ten temat, głównie za sprawą wysokiej ceny. Jest ona jednak taka, bowiem sprzęt z tej kategorii to wysokiej klasy sprzęt. Fotele gamingowe to ciekawa możliwość zwiększenia poziomu komfortu, oraz poprawy sylwetki. Stanowi on również ciekawy dodatek do biurka, pokazując własny styl i design. Warto pamiętać o tym, że fotele są uniwersalne i oczywiście nadadzą się też do nauki czy innych prac przy biurku. Pewnie zastanawiasz się, czemu od tego zaczęliśmy? Nawet jeśli nie posiadasz konkretnej myszki czy klawiatury, jesteś w stanie grać na wysokim poziomie. Bez fotela będziesz czuł dyskomfort i bóle kręgosłupa czy szyi, które mogą wpływać na osiągi. Dla nas prezent dla gracza, który powinien dostać pierwszy, to właśnie fotel gamingowy. Sprawdź również, jaki fotel gamingowy do 1000 zł?

Czerwony fotel gamingowy IMBA PRIEST

Wytrzymały, czerwony fotel IMBA PRIEST

Mechaniczny potworek, czyli klawiatura

Jak sam nagłówek wskazuje, kolejny prezent dla gracza na naszej liście to klawiatura. Jesteśmy gamerami, tak samo jak Wy i wiemy, jaki sprzęt powinniście wybrać następny w kolejce. Oczywiście polecamy tutaj szukać klawiatury mechanicznej, która sprawdzi się najlepiej podczas grania i pisania. Warto też dostosować switche pod użytkownika, aby grało mu się lepiej. Do takiego akcesorium dodać można również elementy RGB czy przyciski funkcyjne, które zwiększą jakość korzystania i grania.

klawiatura mechaniczna RGB

Myszka, czyli gryzoń dla graczy

Kolejnym mega ważnym sprzętem na liście jest myszka gamingowa. Warto tutaj zadbać nie tylko o styl i design, ale jakość chwytu i dodatkowe funkcje. Mowa tu oczywiście o wyborze dpi czy dodatkowych klawiszach. Ważne również są dobrej jakości ślizgacze, szczególnie dla graczy wymagających. Myszka wysokiej jakości to świetny prezent dla gracza, który gra FPS i gry typu MOBA, gdzie czas reakcji i precyzji to bardzo ważny czynnik.

jaki prezent dla gamera

Podkładka pod mysz, czyli bez tego się nie obejdzie

Kiedyś nie stanowiło to problemu, ale jeśli stawiamy na szybkość i precyzję podczas grania, podkładka pod mysz to prezent dla gracza idealny. Nawet najwyższej klasy myszka nie poradzi sobie z szorstkim i nieprzyjemnym blatem biurka, potrzebna jest też podkładka. W tym przypadku wybór jest bardzo szeroki. Trzeba wybierać między wielkością i sposobem szycia. Najlepiej, żeby po bokach było specjalne obszycie, dzięki któremu podkładka tak szybko się nie zniszczy.

 

Wyższy level rozgrywki tylko z monitorem

Tak, ostatnią naszą propozycją na dziś jest oczywiście monitor. Jeśli posiadasz większy budżet, monitor to prezent dla gamera najbardziej wymagającego. W tym przypadku warto zadbać o najlepszą matrycę, która będzie posiadać żywe kolory, a przy tym jakość obrazu będzie niesamowita. Osobiście polecamy matryce IPS w takim przypadku. Ogromnie ważnym czynnikiem, szczególnie dla gracza jest również poziom odświeżania. Najlepiej, jakby monitor posiadał minimum 144hz, co stanowi dodatkowy atut w strzelankach i grach tego typu. Dodatkowa ilość wyświetlanego obrazu połączona z jasnymi i żywymi kolorami to prezent dla gracza, który na pewno zostanie przez niego doceniony. 

PodobneWPISY
Najważniejsze e-sportowe wydarzenia w Polsce

Najważniejsze e-sportowe wydarzenia w Polsce

E-sport w Polsce kwitnie, a naszych rodaków zobaczyć można na światowej scenie w praktycznie każdej popularnej grze sieciowej, jak League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive czy StarCraft 2.

Przedstawiamy fotel gamingowy IMBA ROGUE

Przedstawiamy fotel gamingowy IMBA ROGUE

W ostatnim wpisie przedstawiliśmy Wam jeden z foteli — IMBA HUNTER. Jako że drużyna naszych foteli składa się z wielu innych zawodników, nie zwlekamy i prezentujemy Wam kolejnego z nich.

obserwuj nas na instagramie