E-Biznes Liga łączy siły z marką IMBA!

Nasza marka stawia swoje pierwsze kroki na rynku, jednak każdy z nich jest odważny i niesie ze sobą nowe możliwości. Z wielką radością ogłaszamy, że fotele IMBA zostały oficjalnym partnerem E-Biznes Ligi — profesjonalnych rozgrywek e-sportowych w Counter-Strike: Global Offensive. 

Projektując fotele gamingowe IMBA myśleliśmy przede wszystkim o graczach oraz o warunkach, w jakich odbywają się rozgrywki. Naszym głównym celem było zapewnienie e-sportowego komfortu w warunkach domowych. Jesteśmy świadomi tego, że najintensywniejsze turniejowe emocje mogą towarzyszyć również podczas rywalizacji w domowym zaciszu. W trosce o wygodę uczestników turniejów i ich przyszłe osiągnięcia zdecydowaliśmy się wesprzeć E-Biznes Ligę, nagradzając zwycięzców ich turniejów naszymi fotelami. 

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani na myśl o tej współpracy. Podziwiamy graczy, którzy poza pasją do wirtualnej rozgrywki, rozwijają swoje umiejętności i potem wykorzystują je w pięciu się po szczeblach profesjonalnej e-sportowej kariery.

To jeden z przełomowych dla nas momentów, zwłaszcza że nasza firma dopiero zawitała na rynek. Wierzymy, że współpraca z E-Biznes Ligą przyniesie obopólne korzyści — właściwie nagrodzi zwycięzców turnieju oraz wskaże marce IMBA właściwy kierunek rozwoju.

E-Biznes Liga przygotowuje profesjonalne rozgrywki w CS:GO w zupełnie nowy, oryginalny sposób. Turnieje przeznaczone są dla firm, a całość odbywa się na specjalnie przygotowanych serwerach i platformie, dzięki którym widzowie i uczestnicy mogą oglądać wszystkie mecze na żywo. Drużyny, które awansują do fazy play-off, będą miały okazję powalczyć o nagrody rzeczowe. Oznacza to, że zwycięzcy rozegrają kolejny turniej na nowych fotelach od IMBA

Sami ekscytujemy się na myśl o śledzeniu tego niebywałego przedsięwzięcia. Nie możemy doczekać się chwil spędzonych na oglądaniu e-sportowych zmagań, kibicując ulubionym drużynom. Wszystkim graczom życzymy powodzenia. Widzimy się po finale!

PodobneWPISY
Game Expert Blu Game Show 2022

Game Expert Blu Game Show 2022

Czyli impreza gamingowa, która odbyła się 28 maja 2022, dlatego warto przedstawić jak wyglądało wydarzenie, jakie przygotowane zostały atrakcje i dlaczego warto zaplanować swój udział na kolejnej edycji!

Przewaga fotela gamingowego nad biurowym

Przewaga fotela gamingowego nad biurowym

Spór na temat przewagi fotela gamingowego nad klasycznym siedzeniem biurowym trwa od dawna, i nawet ostatnia popularność sprzętu dla graczy nie do końca satysfakcjonuje jego przeciwników.

obserwuj nas na instagramie