E-Biznes Liga łączy siły z marką IMBA!

Nasza marka stawia swoje pierwsze kroki na rynku, jednak każdy z nich jest odważny i niesie ze sobą nowe możliwości. Z wielką radością ogłaszamy, że fotele IMBA zostały oficjalnym partnerem E-Biznes Ligi – profesjonalnych rozgrywek e-sportowych w Counter-Strike: Global Offensive. 

Projektując fotele gamingowe IMBA myśleliśmy przede wszystkim o graczach oraz o warunkach, w jakich odbywają się rozgrywki. Naszym głównym celem było zapewnienie e-sportowego komfortu w warunkach domowych. Jesteśmy świadomi tego, że najintensywniejsze turniejowe emocje mogą towarzyszyć również podczas rywalizacji w domowym zaciszu. W trosce o wygodę uczestników turniejów i ich przyszłe osiągnięcia zdecydowaliśmy się wesprzeć E-Biznes Ligę, nagradzając zwycięzców ich turniejów naszymi fotelami. 

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani na myśl o tej współpracy. Podziwiamy graczy, którzy poza pasją do wirtualnej rozgrywki, rozwijają swoje umiejętności i potem wykorzystują je w pięciu się po szczeblach profesjonalnej e-sportowej kariery.

To jeden z przełomowych dla nas momentów, zwłaszcza, że nasza firma dopiero zawitała na rynek. Wierzymy, że współpraca z E-Biznes Ligą przyniesie obopólne korzyści – właściwie nagrodzi zwycięzców turnieju oraz wskaże marce IMBA właściwy kierunek rozwoju.

E-Biznes Liga przygotowuje profesjonalne rozgrywki w CS:GO w zupełnie nowy, oryginalny sposób. Turnieje przeznaczone są dla firm, a całość odbywa się na specjalnie przygotowanych serwerach i platformie, dzięki którym widzowie i uczestnicy mogą oglądać wszystkie mecze na żywo. Drużyny, które awansują do fazy play-off będą miały okazję powalczyć o nagrody rzeczowe. Oznacza to, że zwycięzcy rozegrają kolejny turniej na nowych fotelach od IMBA. 

Sami ekscytujemy się na myśl o śledzeniu tego niebywałego przedsięwzięcia. Nie możemy doczekać się chwil spędzonych na oglądaniu e-sportowych zmagań, kibicując ulubionym drużynom. Wszystkim graczom życzymy powodzenia. Widzimy się po finale!

PodobneWPISY
Przedstawiamy fotel gamingowy IMBA ROGUE

Przedstawiamy fotel gamingowy IMBA ROGUE

W ostatnim wpisie przedstawiliśmy Wam jeden z foteli – IMBA HUNTER. Jako, że drużyna naszych foteli składa się z wielu innych zawodników, nie zwlekamy i prezentujemy Wam kolejnego z nich.

obserwuj nas na instagramie