E-Biznes Liga łączy siły z marką IMBA!

Nasza marka stawia swoje pierwsze kroki na rynku, jednak każdy z nich jest odważny i niesie ze sobą nowe możliwości. Z wielką radością ogłaszamy, że fotele IMBA zostały oficjalnym partnerem E-Biznes Ligi — profesjonalnych rozgrywek e-sportowych w Counter-Strike: Global Offensive. 

Projektując fotele gamingowe IMBA myśleliśmy przede wszystkim o graczach oraz o warunkach, w jakich odbywają się rozgrywki. Naszym głównym celem było zapewnienie e-sportowego komfortu w warunkach domowych. Jesteśmy świadomi tego, że najintensywniejsze turniejowe emocje mogą towarzyszyć również podczas rywalizacji w domowym zaciszu. W trosce o wygodę uczestników turniejów i ich przyszłe osiągnięcia zdecydowaliśmy się wesprzeć E-Biznes Ligę, nagradzając zwycięzców ich turniejów naszymi fotelami. 

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani na myśl o tej współpracy. Podziwiamy graczy, którzy poza pasją do wirtualnej rozgrywki, rozwijają swoje umiejętności i potem wykorzystują je w pięciu się po szczeblach profesjonalnej e-sportowej kariery.

To jeden z przełomowych dla nas momentów, zwłaszcza że nasza firma dopiero zawitała na rynek. Wierzymy, że współpraca z E-Biznes Ligą przyniesie obopólne korzyści — właściwie nagrodzi zwycięzców turnieju oraz wskaże marce IMBA właściwy kierunek rozwoju.

E-Biznes Liga przygotowuje profesjonalne rozgrywki w CS:GO w zupełnie nowy, oryginalny sposób. Turnieje przeznaczone są dla firm, a całość odbywa się na specjalnie przygotowanych serwerach i platformie, dzięki którym widzowie i uczestnicy mogą oglądać wszystkie mecze na żywo. Drużyny, które awansują do fazy play-off, będą miały okazję powalczyć o nagrody rzeczowe. Oznacza to, że zwycięzcy rozegrają kolejny turniej na nowych fotelach od IMBA

Sami ekscytujemy się na myśl o śledzeniu tego niebywałego przedsięwzięcia. Nie możemy doczekać się chwil spędzonych na oglądaniu e-sportowych zmagań, kibicując ulubionym drużynom. Wszystkim graczom życzymy powodzenia. Widzimy się po finale!

PodobneWPISY
PC Gaming Show 2020

PC Gaming Show 2020

Kolejne wielkie gamingowe wydarzenie jest już za nami. PC Gaming Show 2020 to event przeznaczony dla miłośników gier wideo na PC. Co prawda impreza stacjonarna została odwołana, natomiast odbyła się w formule online w sobotni wieczór.

Jaki wybrać fotel do pracy zdalnej?

Jaki wybrać fotel do pracy zdalnej?

Od rozpoczęcia pandemii spora ilość osób wylądowała w domach i rozpoczęła pracę zdalną. Jak czas pokazał, da się prowadzić taką pracę, w dodatku wygodniej i efektywniej.

obserwuj nas na instagramie