IMBA pomaga się urządzić

JaworskiTV, czyli kolejny kanał na YouTube, który odwiedziliśmy i pozostaliśmy w nim na dłużej.

Dotarliśmy do Jaworskiego w idealnym momencie bo tylko parę dni po jego przeprowadzce do nowego domu. Nowe miejsce jest jeszcze na etapie prac wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Kolejny raz znaleźliśmy się w odpowiednim miejscu i czasie. Wiemy już w którym miejscu zatrzymamy się na dłużej, a dokładniej nasz fotel gamingowy KING. Pomieszczenie do streamowania jest już zaplanowane na piętrze, jednak musimy uzbroić się jeszcze w cierpliwość, gdyż pozostajemy w oczekiwaniu na schody.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy towarzyszyć podczas akcji wyposażania wnętrza i dołożyć własną cegiełkę – nasz doskonale prezentujący się fotel w odcieniach bieli i czerni, pasujący do każdego typu pomieszczenia. KING nie może się już doczekać swojego miejsca docelowego, a jeszcze bardziej parapetówki, która nie może go ominąć!

Jeśli trafiliście do nas z kanału Jaworskiego to chcielibyśmy przypomnieć o kodzie rabatowym, który dla Was przygotowaliśmy. Pamiętajcie, że kod: JAWOR pozwoli zaoszczędzić Wam 5% na całym asortymencie w naszej ofercie.

PodobneWPISY
Przedstawiamy fotel gamingowy IMBA ROGUE

Przedstawiamy fotel gamingowy IMBA ROGUE

W ostatnim wpisie przedstawiliśmy Wam jeden z foteli – IMBA HUNTER. Jako, że drużyna naszych foteli składa się z wielu innych zawodników, nie zwlekamy i prezentujemy Wam kolejnego z nich.

PC Gaming Show 2020

PC Gaming Show 2020

Kolejne wielkie gamingowe wydarzenie jest już za nami. PC Gaming Show 2020 to event przeznaczony dla miłośników gier wideo na PC. Co prawda impreza stacjonarna została odwołana, natomiast odbyła się w formule online w sobotni wieczór.

obserwuj nas na instagramie