IMBA pomaga się urządzić

JaworskiTV, czyli kolejny kanał na YouTube, który odwiedziliśmy i pozostaliśmy w nim na dłużej.

Dotarliśmy do Jaworskiego w idealnym momencie, bo tylko parę dni po jego przeprowadzce do nowego domu. Nowe miejsce jest jeszcze na etapie prac wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Kolejny raz znaleźliśmy się w odpowiednim miejscu i czasie. Wiemy już, w którym miejscu zatrzymamy się na dłużej, a dokładniej nasz fotel KING. Pomieszczenie do streamowania jest już zaplanowane na piętrze, jednak musimy uzbroić się jeszcze w cierpliwość, gdyż pozostajemy w oczekiwaniu na schody.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy towarzyszyć podczas akcji wyposażania wnętrza i dołożyć własną cegiełkę — nasz doskonale prezentujący się fotel w odcieniach bieli i czerni, pasujący do każdego typu pomieszczenia. KING nie może się już doczekać swojego miejsca docelowego, a jeszcze bardziej parapetówki, która nie może go ominąć!

Jeśli trafiliście do nas z kanału Jaworskiego, to chcielibyśmy przypomnieć o kodzie rabatowym, który dla Was przygotowaliśmy. Pamiętajcie, że kod: JAWOR pozwoli zaoszczędzić Wam 5% na całym asortymencie w naszej ofercie.

PodobneWPISY
Podsumowanie Roku 2020

Podsumowanie Roku 2020

Zakończyliśmy już rok 2020, zebraliśmy informacje, sprawdźmy jaki to był rok branży gamingowej!

obserwuj nas na instagramie