IMBA pomaga się urządzić

JaworskiTV, czyli kolejny kanał na YouTube, który odwiedziliśmy i pozostaliśmy w nim na dłużej.

Dotarliśmy do Jaworskiego w idealnym momencie, bo tylko parę dni po jego przeprowadzce do nowego domu. Nowe miejsce jest jeszcze na etapie prac wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Kolejny raz znaleźliśmy się w odpowiednim miejscu i czasie. Wiemy już, w którym miejscu zatrzymamy się na dłużej, a dokładniej nasz fotel gamingowy KING. Pomieszczenie do streamowania jest już zaplanowane na piętrze, jednak musimy uzbroić się jeszcze w cierpliwość, gdyż pozostajemy w oczekiwaniu na schody.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy towarzyszyć podczas akcji wyposażania wnętrza i dołożyć własną cegiełkę — nasz doskonale prezentujący się fotel w odcieniach bieli i czerni, pasujący do każdego typu pomieszczenia. KING nie może się już doczekać swojego miejsca docelowego, a jeszcze bardziej parapetówki, która nie może go ominąć!

Jeśli trafiliście do nas z kanału Jaworskiego, to chcielibyśmy przypomnieć o kodzie rabatowym, który dla Was przygotowaliśmy. Pamiętajcie, że kod: JAWOR pozwoli zaoszczędzić Wam 5% na całym asortymencie w naszej ofercie.

PodobneWPISY
Jaki fotel gamingowy do 1000 zł?

Jaki fotel gamingowy do 1000 zł?

Twoja codzienność podczas grania to stary fotel biurowy albo jeszcze gorzej — taboret bez oparcia? Znamy takie historie i nie chcemy ich przeżyć na własnej skórze! Nadszedł czas na zmiany, a my Ci w tym pomożemy.

Przedstawiamy fotel gamingowy IMBA ROGUE

Przedstawiamy fotel gamingowy IMBA ROGUE

W ostatnim wpisie przedstawiliśmy Wam jeden z foteli — IMBA HUNTER. Jako że drużyna naszych foteli składa się z wielu innych zawodników, nie zwlekamy i prezentujemy Wam kolejnego z nich.

Jaki sprzęt do streamowania?

Jaki sprzęt do streamowania?

W poprzednim artykule, jaki prezent kupić dla gamera wspomnieliśmy, jak szybko rozwija się sektor gamingu. Napływ nowych graczy znacząco wpływa nie tylko na wydawców, graczy, ale również inne, związane z tym branże.

obserwuj nas na instagramie