Jaki fotel gamingowy dla dziewczyny?

W świecie gamingu od lat istnieje stereotyp, że gry komputerowe przeznaczone są tylko dla płci męskiej. Dziewczyny, które trafiają na serwer często są przejawem zachwytu i zaskoczenia u graczy. Dzieje się tak od lat, a dodatkowo uważa się, że grają one znacznie gorzej. Trzeba jednak pamiętać, że granie jest hobbym dla każdego, nie ważne kim jest, jakie ma umiejętności i dlaczego do nich siada. Nie jest ono zarezerwowane dla konkretnej grupy osób. Dzisiaj przychodzimy z pomocą do kobiet, które siedzą w tym hobby i chcą zakupić sprzęt dla siebie. Trzeba tutaj jasno stwierdzić, że większość sprzętu jest uniwersalna – nada się dla wszystkich, niezależnie od umiejętności czy płci. My jesteśmy jednak specami od foteli, dlatego odpowiadamy, jaki fotel gamingowy dla dziewczyny powinnaś wybrać. Sprawdź nasz krótki poradnik na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego sprzętu.

Niewielki i wygodny fotel gamingowy dla dziewczyny

Wybór fotela gamingowego jest tak samo istotny jak biurko, klawiatura czy myszka – to też element, dzięki któremu możemy czuć się bardziej komfortowo podczas grania. Wybór w tym zakresie jest ogromny, więc trzeba sobie zdefiniować, czym powinniśmy się kierować. Idealny fotel gamingowy dla dziewczyny to taki, który będzie pasować Twoim preferencjom. Nie ma stricte fotela dla nich, są jedyne modele, które mogą im bardziej “podejść”. Dziewczyny z reguły są bardziej drobne niż faceci, dlatego warto poszukać czegoś nieco mniejszego niż fotel IMBA KING czy IMBA PALADIN. Świetnym, nieco mniejszym, ale równie wygodnym i solidnym fotelem jest fotel gamingowy IMBA DRUID, dostępny w kilku kolorach. Wykonany z pianki i tkaniny jest bardzo wygodny, a grająca dziewczyna czuje się na nim po prostu wygodnie. Nie zapada się w nim, co mogłoby mieć miejsce w większych siedzeniach. Jak wiadomo, nie jest to reguła, a każdy powinien sprzęt wybierać pod siebie. Jeśli szukasz czegoś dużego, śmiało!

fotel gamingowy dla dziewczyny

Klimat i charakter, czyli coś bardziej stylowego

Tym razem podejdziemy do tematu nieco inaczej. Większość foteli posiada bardziej stonowane kolory, a bardziej pstrokate wzory są raczej dodatkiem, a nie elementem dominującym. Kobietom takie rozwiązanie może się nie podobać, być nudne i mało wyróżniające. Całkowicie odmienny styl prezentuje tutaj czerwony fotel gamingowy IMBA PRIEST, w którym dominuje jasna czerwień. Warto też pamiętać o tym, że kobiety zazwyczaj w grach decydują się objąć rolę postaci wspierających – PRIEST to idealna klasa właśnie pod nich. Energia i komfort dostarczany przez te same fale gamerskie może mieć tutaj znaczenie.

imba priest

Bardziej bojowy charakter. HUNTER atakuje

Warto również przyjrzeć się nieco odmiennym modelom, na przykład fotel gamingowy HUNTER. Stawiamy tutaj na maksimum możliwości w połączeniu z ciekawym designem i ładnymi wariantami kolorystycznymi. Fotel gamingowy dla dziewczyny powinien być przede wszystkim wygodny. Nie można przecież po kilku godzinach grania czuć zmęczenia i bólu. Tutaj na pierwszym miejscu postawione zostały funkcje modelu, jako jego atuty. Może się też pochwalić swoim charakterem w designie. Kilka wariantów kolorystycznych pozwala również ciekawie dopasować siedzisko do stanowiska gamingowego. Dzięki temu modelowi poczujesz znaczący wzrost komfortu i przyjemności z grania.

Czy istnieje coś takiego jak idealny fotel gamingowy dla dziewczyny? Według nas nie! Każdy powinien sprzęt wybierać pod siebie, patrząc zarówno pod kątem designu, kolorów i funkcjonalności. Mamy jednak nadzieję, że powyższe propozycje nieco pomogły Ci przy wyborze.

imba hunter

PodobneWPISY
HANDBALL 21

HANDBALL 21

Wzięliśmy udział w klubowych rozgrywkach w grze Handball 21.

obserwuj nas na instagramie