Przedstawiamy fotel gamingowy IMBA HUNTER

Każdy z naszych foteli jest wyjątkowy. Właśnie dlatego każde siedzenie spod skrzydeł marki IMBA ma swoją klasę i indywidualne cechy, które reprezentuje. Nie chcieliśmy tworzyć produktów, których jedyna różnica zawiera się w kształcie mebla i w jego nazwie – w  projekt i produkcję każdego z nich włożyliśmy serce i doświadczenie zrodzone z szeroko pojętej gamingowej pasji. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się przedstawić Wam każdy fotel osobna, prezentując jego niepowtarzalne cechy. 

IMBA HUNTER, jak sama nazwa wskazuje, został zainspirowany klasą łowcy. Według opisu tej roli z podręczników RPG — łowcy to silni i niezwykle wytrzymali wojownicy, doskonale znający swoje otoczenie. W przeciwieństwie do innych wojowników jedną z najważniejszych cech łowcy jest mądrość. Właśnie dlatego projekt IMBA HUNTER musiał być niezwykle przemyślany, żeby sprostać wymaganiom tej klasy. 

W przypadku wyglądu — w trakcie projektowania, zarówno kształtu, jak i wzoru na tapicerce, staraliśmy się stworzyć dość drapieżny wygląd. Łowca, choć rozważny, musi budzić swoją postawą respekt i subtelnie informować o tym, jaka jest jego rola. Do stworzenia IMBA HUNTER wykorzystaliśmy też kilka różnych materiałów. Siedzenie i oparcie stworzone zostało z dwóch typów specjalnej pianki, które potem obite zostały wytrzymałą ekoskórą. Różnica w wypełnieniu jest znacząca, jednak oba tworzywa pracują nad komfortem gracza — pianka EXECUTE w siedzeniu jest odporna na ugniatanie, zaś ta w oparciu — RAMPAGE – jest odpowiednio miękka, aby zapewnić siedzącemu wygodę.

IMBA HUNTER ma też odpowiednią funkcjonalność — podłokietniki DOUBLEKILL można regulować w dwie strony, dzięki czemu można dopasować fotel idealnie do swojego wzrostu. Poza oczywistym dbaniem o prawidłową postawę — za sprawą specjalnych poduszek pod odcinki: szyjny i lędźwiowy kręgosłupa, fotel jest również bardzo stabilny — za sprawą tworzywa GAMMA, z którego wykonana została jego podstawa. Siła łowcy zniesie wiele ciężarów, jednak jest przy tym niezwykle delikatny dla otoczenia; za sprawą gumowych kółek chroni podłogę przed zarysowaniem, dlatego nie należy obawiać się powstania ewentualnych rys, nawet przy większym udźwigu.

Projekt fotela gamingowego nie jest łatwy; chociaż znamy jego podstawowe założenia, zależało nam na tym, aby każdy z foteli gamingowych IMBA miał w sobie coś indywidualnego. Nie tylko pod względem potrzeb gracza, które powinien spełnić; tutaj chodzi też o jego własny charakter. IMBA HUNTER jest przede wszystkim wytrzymały i wygodny, a także odważny w swoim wyglądzie. Na pewno spełni wymagania osoby, ceniącej sobie powyższe cechy najbardziej. 

 

PodobneWPISY
Jaki fotel gamingowy do 1000 zł?

Jaki fotel gamingowy do 1000 zł?

Twoja codzienność podczas grania to stary fotel biurowy albo jeszcze gorzej — taboret bez oparcia? Znamy takie historie i nie chcemy ich przeżyć na własnej skórze! Nadszedł czas na zmiany, a my Ci w tym pomożemy.

obserwuj nas na instagramie